Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky - Zdeněk Petráň | I15cajalco.com

...řehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ... ... Hledáte Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky od Zdeněk Petráň? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Autor: Zdeněk Petráň ; Pavel Radoměrský V pořadí již třetí, opravené vydání zásadního díla, které v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje ... > ARCHEOLOGIE - POMOCNÉ VĚDY HISTORICKÉ - GEOGRAFIE > Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň Kategorie EDIČNÍ PLÁN 2019 / 2020 ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ... ... > ARCHEOLOGIE - POMOCNÉ VĚDY HISTORICKÉ - GEOGRAFIE > Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň Kategorie EDIČNÍ PLÁN 2019 / 2020 Kniha přináší nejen úplný přehled mincovnictví v zemích Koruny české, ale také základní přehled o evropských měnových jednotkách. Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky PETRÁŇ, Zdeněk a Pavel RADOMĚRSKÝ. Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky.1. vyd. Praha: Libri, 2001. 310 s. ISBN 8072770675. Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Objednávejte knihu Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky v internetovém knihkupectv...

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Petráň
DIMENZE
6,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky.pdf

POPIS

Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Text je bohatě ilustrován a padesátistránkovou přílohu tvoří obrazové tabule se základními typy českých a moravských středověkých mincí (denáry, brakteáty a groše podle Cachovy a Smolíkovy typologie).

Chcete si přečíst knihu?Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Petráň. Číst Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY