Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky - Zdeněk Petráň | I15cajalco.com

...trovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Autor: Zdeněk Petráň, Pavel Radoměrský Počet stran: 310 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Stav: nové Rok vydání: 2006 Jazyk: český Rozměr: A4 ISBN: 80-7277-319-4 Nakladatel: Libri ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ... . Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Petráň Zdeněk. Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ... . U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Petráň Zdeněk. Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší ... Zdeněk Petráň: Ilustrovaná encyklopedie numismatiky . Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. V pořadí již čtvrté, opravené vydání zásadního díla, které v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Petráň
DIMENZE
9,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky.pdf

POPIS

Kniha v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Text je bohatě ilustrován a padesátistránkovou přílohu tvoří obrazové tabule se základními typy českých a moravských středověkých mincí (denáry, brakteáty a groše podle Cachovy a Smolíkovy typologie).

Chcete si přečíst knihu?Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Petráň. Číst Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY