Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem

Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem - Olga Bušková | I15cajalco.com

...Proto už podruhé vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti řádně si naplánovat veškeré aktivity ... Jiné Diáře A Zápisníky | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . aktuální rok. UKÁZKA. Diář plný radosti (Nedatovaný průvodce vaším rokem) ... Vďaka vašim Anjelským drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 670 266,31 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme! Nedatovaný průvodce vaším rokem Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou... Diář plný radosti (Nedatovaný prův ... Jiné Diáře A Zápisníky | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou... Diář plný radosti (Nedatovaný průvodce vaším rokem) ... Vďaka vašim Anjelským drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 670 618,03 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme! Do nového roku si pokaždé dávám předsevzetí. Ne jedno, ale čtyři. Dělám to tak už víc než 10 let a přišla jsem už za ty roky na to, jak je vybrat a jak je dodržet. Ráda se o svou zkušenost podělím. A taky o recept na novoroční čočku s uzeným masem (pochopitelně i tu dělám trochu jinak, než je zvykem). dobrý den, syn (17 měsíců) je již o narození velmi svéhlavý. Už v těhotenství jsem cítila díky pohybům jeho silný temperament. Od prvního dne byl velmi ukřičený (málokdy pláče, ale hodně křičí), nesnesl chování (v šátku hystericky křičel a odtahoval se, na nosítko jsem jej velmi dlouho zvykala a začal ho na krátkou dobu akceptovat na procházkách, kde viděl ... Nabízíme Produkty od výrobce Presco Group za trvale nízké ceny v našem obchodě s dětským oblečením a dámskou módou. Produkty od výrobce Presco Group pro každou příležitost a další produkty skladem. Porovnání cen kalendar s, srovnání cen kalendar s na portálu HLEDEJCENY.cz. Radim a Daniela jsou manželský pár, který jednoho dne řekl dost každodenní rutině, stresu, přežívání a rozhodl se od základů změnit celý jejich dosavadní život. Přestěhovali se totiž do ráje a nyní se mimo jiné specializují na úžasné svatby na Bali. A tak začaly veškeré radosti a starosti nanovo. Tentokrát jsem se tolik neradovala a čekala do 12. tt. Ale u mne nemohlo být nic bezproblémové, takže hned v 9. tt jsem poprvé jela s krvácením do nemocnice, kde si mne nechali kvůli hematomu. Pak znovu ve 13. tt kvůli vcestné placentě, která mi pak dělala problémy až do 20. tt....

INFORMACE

AUTOR
Olga Bušková
DIMENZE
7,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem.pdf

POPIS

Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte. Pojďte objevovat jedinečnost každého měsíce, každého dne, každého okamžiku a přivítejte radost do svého života. Diář můžete používat klasicky, jak jste zvyklí, ale navíc se dozvíte zajímavosti o každém měsíci, pranostiky, a hlavně doporučení a rady specialistky na harmonický prostor Olgy Buškové. Diář není datovaný, takže začít můžete kdykoliv!

Chcete si přečíst knihu?Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Bušková. Číst Diář plný radosti: Nedatovaný průvodce vašim rokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY