Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové

Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové - Kerri Maherová | I15cajalco.com

...v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená ... Privacy - Chytrabudoucnost.cz ... . Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená. Inteligentní a samostatná dívka touží uniknout dohledu přísné matky Rose, šprýmům starších bratrů Jacka a Joea a srovnávání se sestrou Rosemary. Svým charismatem a duchaplností působí na anglické vyšší kruhy jako živá voda a brzy si ... Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kenn ... Debutantka z rodu Kennedyových Román inspirovaný životem ... ... ... Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" KennedyovéLondýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená. Inteligentní a samostatná dívka touží uniknout dohledu přísné matky Rose, šprýmům starších bratrů Jacka a Joea a srovnáván Debutantka z rodu Kennedyových Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové Váz., asi 352 stran 145 x 225 mm Cena cca 349 Kč Termín vydání: říjen KATEGORIE AAA Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové eBook Lovci hlav eBook Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let eBook Čchi-kung pro nohy eBook Čeští jidášové: Největší zrádci v našich dějinách eBook. SOUVISEJÍCÍ KNIHY Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové eBook Les přízraků eBook Sedmdesátky - Hotel ve víru doby eBook Holé a trapné dýchání eBook Příběhy k povídání aneb Jak se zbavit trápení eBook Každý jsme princezna Diana: Skutečné příběhy nemocí z data narození eBook IQ ... Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové eBook Zm...

INFORMACE

AUTOR
Kerri Maherová
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové.pdf

POPIS

Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick“ Kennedyová je nadšená. Inteligentní a samostatná dívka touží uniknout dohledu přísné matky Rose, šprýmům starších bratrů Jacka a Joea a srovnávání se sestrou Rosemary. Svým charismatem a duchaplností působí na anglické vyšší kruhy jako živá voda a brzy si podmaní i Billyho Hartingtona, budoucího vévodu z Devonshiru. Jejich láska je však zapovězená, protože katoličtí Kennedyové ani Billyho aristokratická protestantská rodina tento svazek nikdy neschválí. Milenci se přesto vezmou, ale krátce nato se svět ocitne ve víru druhé světové války a Kennedyovi jsou nuceni vrátit se do Spojených států. Kick získává pozici novinářky a připojuje se k Červenému kříži, aby se mohla vrátit do Anglie. Zde ji čeká rozhodnutí, ke komu je skutečně loajální – zda ke své rodině, nebo ke své lásce… Debutantka z rodu Kennedyů je příběhem silné a emancipované dívky žijící v době, kdy mít vlastní názory a jít si svou cestou u žen nebylo v módě… Nabízí zajímavý vhled do života jedné z nejmocnějších rodin světa, která ve dvacátém století psala dějiny.

Chcete si přečíst knihu?Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerri Maherová. Číst Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY