Krizové situace výchovy a výuky

Krizové situace výchovy a výuky - Jan Svoboda, | I15cajalco.com

...izové situace výchovy a výuky Autor: Svoboda, Jan a Němcová, Leona Nakladatel: Triton EAN: 9788073879358 ISBN: 978-80-7387-935-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 14 × 19,8 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Krizové situace výchovy a výuky - Jan Svoboda, Leona ... ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Krizové situace výchovy a výuky - Jan Svoboda, Leona Němcová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Krizové situace výchovy a výuky - Jan Svoboda, Leona Němcová. Krizové situace výchovy a výuky kniha od: Jan Svoboda, Leona Němcov ... Jan Svoboda, Leona Němcová / Krizové situace výchovy a výuky. Tím podporuje informovanost a směřování ke vzdělanosti, ale nikoli charisma, ... Krizové situace výchovy a výuky (Ukázka, strana 99) by ... ... . Krizové situace výchovy a výuky kniha od: Jan Svoboda, Leona Němcov ... Jan Svoboda, Leona Němcová / Krizové situace výchovy a výuky. Tím podporuje informovanost a směřování ke vzdělanosti, ale nikoli charisma, které má již blízko k moudrosti. Kupte knihu Krizové situace výchovy a výuky (Jan Svoboda) s 22 % slevou za 155 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Krizové situace výchovy a výuky 203 Kč Autoři popisují část podstatných výchovných problémů projevujících se v současné rodině a hlavně ve školním prostředí. Krizové situace výchovy a výuky Jan Svoboda, Leona Němcová Nakladatel: Triton 2015 Krizové situace výchovy a výuky 199,-167,-Skladem > 10 ks. Koupit. Kriz...

INFORMACE

AUTOR
Jan Svoboda,
DIMENZE
4,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Krizové situace výchovy a výuky.pdf

POPIS

Autoři popisují část podstatných výchovných problémů projevujících se v současné rodině a hlavně ve školním prostředí. Zaměřují se především na konkrétní příběhy a situace ve školním prostředí. V teorii, která doplňuje praktická řešení, uvádějí nejčastější příčiny způsobené vývojově i rodinou. Poukazují na složitost situace, kdy škola nemá dostatek informací o vývoji dítěte a rodiče nemají dostatek informací o dění ve škole. Text se tedy zabývá traumaty a jejich důsledky, stejně jako výchovou, v jejímž důsledku je chování dítěte podobné jako při narušení osobnosti. Materiál pro sepsání textu je výsledkem mnoha let spolupráce se školami v ČR, které konzultovaly potíže svých žáků s odborníky, byly ochotny naslouchat doporučením a dosáhly vyřešení jednotlivých případů. Proto má kniha ambici sloužit jako inspirace pracovníkům všech profesí, které hledají řešení kolizních situací s dětmi a mládeží bez silových prvků a zbytečných sankcí.

Chcete si přečíst knihu?Krizové situace výchovy a výuky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Svoboda,. Číst Krizové situace výchovy a výuky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY