Šikulové slaví Vánoce

Šikulové slaví Vánoce - Petra Gherbetz | I15cajalco.com

...ušetríte 0,90 € (15 %) Expedujeme za 10-12 dní ... Šikulové slaví Vánoce | i-creative.cz - Inspirace, návody ... ... ... Šikulové slaví Vánoce. Tvořte s námi! Knižní podoba oblíbeného televizního cyklu Šikulové přináší řadu návodů na skvělé výrobky a všechny jsou vyzkoušené v praxi. Tentokrát je pro vás připraveno speciální vánoční vydání, ve kterém najdete návody na originální vánoční ozdoby a dekorace, jako je ... Kniha Šikulové slaví Vánoce je opravdu skvělá v knize, i v pořadu. V knize najdete skvělé a jednoduché návody, ja ... EOF ... . V knize najdete skvělé a jednoduché návody, jak vylepšit vaše letošní Vánoce. Kniha je hlavně pro malé děti, které už se nemůžou dočkat štědrého dne, a tak se alespoň trochu zabaví. Když už nějaké výrobky podle návodů vyrábíte, určitě vás ... Category People & Blogs; Song Lively Sprite (a) Artist John Charles Fiddy, Grahame Roy Maclean, APM Music - Sonoton Recorded Music Library - Sonoton Music Šikulové slaví Vánoce Autor: Gherbetz, Petra Nakladatel: Edice ČT EAN: 9788074480515 ISBN: 978-80-7448-051-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Nakupte společně - Šikulové. Kniha Šikulové slaví Vánoce patří do série Šikulové.Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 381 Kč. Kniha: Šikulové slaví Vánoce - Petra Gherbetz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, ...

INFORMACE

AUTOR
Petra Gherbetz
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šikulové slaví Vánoce.pdf

POPIS

Tvořte s námi! Knižní podoba oblíbeného televizního cyklu Šikulové přináší řadu návodů na skvělé výrobky a všechny jsou vyzkoušené v praxi. Tentokrát je pro vás připraveno speciální vánoční vydání, ve kterém najdete návody na originální vánoční ozdoby a dekorace, jako je například svícen z pomerančové kůry, ozdoba ze slaného těsta či stromeček z podtácků, a skvělé tipy na dárky vlastní výroby z jednoduchých a snadno dosažitelných materiálů.

Chcete si přečíst knihu?Šikulové slaví Vánoce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Gherbetz. Číst Šikulové slaví Vánoce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY