Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr

Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - Martin Selner | I15cajalco.com

...akovými dětmi pracují, pečují o ně a se světem autistů nás dokážou takovýmto způsobem seznámit ... Autismus & Chardonnay - Martin Selner | Knihy Dobrovský ... . ... Autismus & chardonnay 2 pozdní sběr - Martin Selner - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Všechny informace o produktu Kniha Autismus & Chardonnay 2 Pozdní sběr - Selner Martin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Autismus & Chardonnay 2 Pozdní sběr - Selner Martin. Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr. Autor: Martin Selner. ... Pozdní sběr tak v tom nejlepším nava ... Soutěž o knihu Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr | Vaše ... ... . Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr. Autor: Martin Selner. ... Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay. Vydáno ve spolupráci s Nakladatelstvím PASEKA. Vydání: První, brož. ISBN: 978-80-88290-31-5. Počet stran: 136. Rok vydání: 10/2019. 1x kniha Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr "Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů," vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co autismus dovede naučit. "Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být ... Autismus & Chardonnay 2. Kdo napsal knihu Autismus & Chardonnay 2? Autorem je Martin Selner. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronick...

INFORMACE

AUTOR
Martin Selner
DIMENZE
5,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr.pdf

POPIS

"Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů,“ vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu vyndat, až když je salát hotový, než je tam vůbec nedávat.“ Selner píše s ironií a nadsázkou sobě vlastními, neutápí své příběhy v patosu, přesto život s autismem nijak nezlehčuje a uvědomuje si jeho tíhu. Někdy ji dovede vyléčit víno a Jesenka v akci, hlavní však je nezavírat oči před jinakostí a nebát se říkat si o pomoc. Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay.

Chcete si přečíst knihu?Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Selner. Číst Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY