Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr

Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr - Martin Selner | I15cajalco.com

...k v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay ... Autismus & Chardonnay - Martin Selner | Knihy Dobrovský ... . Vydáno ve spolupráci s Nakladatelstvím PASEKA. Vydání: První, brož. ISBN: 978-80-88290-31-5. Počet stran: 136. Rok vydání: 10/2019. 1x kniha Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr "Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů," vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co autismus dovede naučit. "Zač ... Soutěž o knihu Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr | Vaše ... ... . Nyní pokračuje třeba tím, co autismus dovede naučit. "Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být ... Autismus & Chardonnay 2. Kdo napsal knihu Autismus & Chardonnay 2? Autorem je Martin Selner. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Objednávejte knihu Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Autismus & Chardonnay - Martin Selner, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Autismus & Chardonnay - Martin Selner. Pozdní sběr v tom nejlepším navazuje na první knihu Martina Selnera. ... martin selner autismus & chardonnay pozdní sběr. PASEKA + PASPARTA. © Martin Selner, 2019 ISBN 978-80-7432-975-3 ... Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr "Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů," vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být ... Autismus & Char...

INFORMACE

AUTOR
Martin Selner
DIMENZE
3,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr.pdf

POPIS

"Díky autismu nejste zákonitě ani sexy, ani geniální matematik, to je jen klišé z filmů,“ vysvětloval Martin Selner ve své prvotině Autismus & Chardonnay. Nyní pokračuje třeba tím, co vás autismus dovede naučit. „Začal jsem si uvědomovat, že co se zdá být snazší, nemusí být zároveň správné. Někdy je ve světě autismu prostě správné rajčata ze salátu vyndat, až když je salát hotový, než je tam vůbec nedávat.“ Selner píše s ironií a nadsázkou sobě vlastními, neutápí své příběhy v patosu, přesto život s autismem nijak nezlehčuje a uvědomuje si jeho tíhu. Někdy ji dovede vyléčit víno a Jesenka v akci, hlavní však je nezavírat oči před jinakostí a nebát se říkat si o pomoc. Pozdní sběr tak v tom nejlepším navazuje na předchozí Autismus & Chardonnay.

Chcete si přečíst knihu?Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Selner. Číst Autismus & Chardonnay 2: Pozdní sběr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY