Pastýřka

Pastýřka - Janet White | I15cajalco.com

...iba Pastýřka 40m. Haus Apartaments Alea 45m ... Toy Story 1-4 - Pohádkové Hračky ... . Reiseagentur Pelikán, GmbH 45m. Indoor paintball Paintballgame.cz 47m. Paintball Synk ... Pastýřka is a wooden tower with a steel spiral staircase and reinforced concrete foundations. The lookout tower is 27 meters tall and the lookout platform is 25 metres above ground. Visitors who climb to the top of the tower are rewarded with a view of Moravská Třebová and the surrounding area, the Orlické hory Mountains, Bukova hora ... FunGate.cz je tvá brána do světa zába ... Toy Story 1-4 - Pohádkové Hračky ... ... FunGate.cz je tvá brána do světa zábavy. Najdeš zde obrázky, videa, gify, online hry, zajímavosti, vtipy a další... | Pastýřka Shepherdess Cafe - 221 City Road, EC1V 1JN London, United Kingdom - Rated 4.7 based on 62 Reviews "I've been here for breakfast lots of times and the......

INFORMACE

AUTOR
Janet White
DIMENZE
4,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Pastýřka.pdf

POPIS

Rok sama na ostrově Aroa u Nového Zélandu. Bez elektřiny, rádia, teplé vody. A spolu s ní obrovské stádo ovcí, o které se musela postarat. Léčit je, zachraňovat z moře, když spadly z útesu, pomáhat jim při komplikovaných porodech. Janet Whiteová, autorka jedinečné autobiografické prózy, tu žila svůj sen. Už v osmnácti letech odmítla nastoupit na univerzitu v Cambridgi a rozhodla se, že bude pastýřkou. Pracovala na farmách v Anglii a Walesu, až našla útočiště v samotě ostrova, odkud ji nakonec vyhnal brutální útok, při němž málem přišla o život. Pastýřka je románem, v němž věcně, a přitom se zvláštní citlivostí vypráví o svém dobrodružném životě spojeném se zvířaty, pobýváním v přírodě a nutností obstát v mužském světě. Je to neobyčejný příběh o hledání svobody a místa v životě.

Chcete si přečíst knihu?Pastýřka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janet White. Číst Pastýřka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY