Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi

Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi - Jiří Kalát | I15cajalco.com

...y ve Svaté zemi. ... Kniha Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi je v ... Výsledky: Cestopis + cestovatelské foto roku 2020 - cena ... ... . Přečtených: 2x: Doporučených: 1x: Chystám se číst: 5x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Všichni tady lžou : Jednotky; Všichni tady lžou : velké zmatky ve Svaté zemi / Hlavní autor: Kalát, Jiří, 1984-Jazyk: Čeština: ... Izraelské osudy : tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi / Hlavní autor: Olšer, Břetislav, 1947- Vydáno: (2009) Izrael a ... O čem je kniha Všichni tady lžou? Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zam ... Krizaci ve svate zemi | Sleviste.cz ... ... O čem je kniha Všichni tady lžou? Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. Jiří Kalát ve svých dvaceti čtyřech reportážních příbězích místní politického-sociálně-historické klubko jistě nerozmotá celé, ale nabízí řadu pohledů na události, které provázely jeho roční pobyt v Jeruzalémě. Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi (978-80-7354-210-8) Kniha - autor Jiří Kalát, 219 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. Všichni tady lžou Velké zmatky ve Svaté zemi Kalát Jiří. Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. ... I o tom, jestli nakonec našel odpovědi na své otázky, je kniha „Všichni tady lžou". Kúpiť na webe Rezervovať v kníhkupectve 8,93 € ... Všichni tady lžou Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. Jiří Kalát ve svých dvaceti čtyřech reportážn...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kalát
DIMENZE
7,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi.pdf

POPIS

Cesta po Svaté Zemi je mnohdy velice zamotaná, může být i nebezpečná, ale vždy je dobrodružná. Jiří Kalát ve svých dvaceti čtyřech reportážních příbězích místní politického-sociálně-historické klubko jistě nerozmotá celé, ale nabízí řadu pohledů na události, které provázely jeho roční pobyt v Jeruzalémě. Každá kapitola ukazuje nějaký aspekt života v Izraeli nebo Palestině. S autorem se podíváte do Tel Avivu, Hebronu, Ramalláhu, Nábulusu, mezi ultra konzervativní židy nebo do uprchlických táborů v Gaze. Jeho pohled není vždy objektivní, a vzhledem k místní situaci ani být nemůže. Jde o cestu člověka, který sice o konfliktu mezi Izraelci a Palestinci hodně ví, přesto mu celé to soukolí do sebe ještě úplně nezapadá. I o tom, jestli nakonec našel odpovědi na své otázky, je kniha „Všichni tady lžou“.

Chcete si přečíst knihu?Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kalát. Číst Všichni tady lžou: Velké zmatky ve Svaté zemi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY