Lego City Polární výprava

Lego City Polární výprava - - | I15cajalco.com

... vzduchu a polárním ledolamem na zemi. Všichni se velmi těšili, až se pustí do práce ... Kniha + doplněk: LEGO® CITY Polární výprava | Knihy.ABZ.cz ... ... Zloději z LEGO® City ukradli polárním průzkumníkům zamrzlého mamuta. Utekli z cely na stanici horské policie a v ukradeném policejním vrtulníku mají namířeno do města. Je čas, aby ... Polární průzkumníci z LEGO® City přepravují zamrzlého mamuta kvadrokoptérou zpět do města. Na stanici horské policie zloději mezitím nervózně čekají v cele, když vtom se ... Členové polární výpravy LEGO® City vyrazili ze základního tábora, aby našli cen ... Roztátí mamuta, část 2 ze 2 - LEGO City - Polární expedice ... ... ... Členové polární výpravy LEGO® City vyrazili ze základního tábora, aby našli cenné diamanty. Všichni se velmi těšili, až se pustí do práce… tedy všichni kromě Pavla Zasněženého, který zaspal, a když se probudil, byli už polárníci pryč. LEGO® CITY Polární výprava. LEGO® CITY Polární výprava. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení ... LEGO City Polární expedice - pravé arktické dobrodružství. Vydej se na vzrušující cestu do mrazivé arktické divočiny. Polární průzkumníci daleko na severu objevili stopy záhadného krystalu a teď je pouze na tobě, abys odhalil, co za tím stojí. Všechny informace o produktu Kniha LEGO® CITY Polární výprava Kniha + doplněk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze LEGO® CITY Polární výprava Kniha + doplněk. Všechny informace o produktu Lego City 60195 Mobilní polární stanice, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lego City 60195 Mobilní polární stanice. Lego City Polární výprava Členové polární výpravy Lego City vyrazili ze základního tábora, aby našli cenné diamanty. Hledali helikoptérou ze vzduchu a polárním ledolamem na zemi. Kniha + doplněk: LEGO® CITY Polární výprava - kolektiv ; Aktivity a minifigurka polárníka s vysíla...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Lego City Polární výprava.pdf

POPIS

Členové polární výpravy Lego City vyrazili ze základního tábora, aby našli cenné diamanty. Hledali helikoptérou ze vzduchu a polárním ledolamem na zemi. Všichni se velmi těšili, až se pustí do práce… tedy všichni kromě Pavla Zasněženého, který zaspal, a když se probudil, byli už polárníci pryč. Dokáže Pavel sám najít diamanty a cestu zpět do tábora i za hustého sněžení? Přečti si příběh, vyřeš úkoly a zúčastni se společně s polárníky této jedinečné akce! V knížce najdeš nejen úžasný příběh a minifigurku polárníka s vysílačkou, ale také spoustu zajímavých hádanek.

Chcete si přečíst knihu?Lego City Polární výprava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lego City Polární výprava Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY