Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3

Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 - Chris Pierson | I15cajalco.com

...ta elfů, minotaurů, draků i lidí, mečů a magie ... Stín plamene | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . S knižními novinkami se od září doslova roztrhl pytel a já nevím, po které sáhnout dřív. Po léty prověřených autorech nebo mladé krvi? Po zahraničních spisovatelích nebo těch domácích? Určitě ale nepřehlédněte ilustrované novinky, já si tedy rozhodně musím doplnit knihovničku dalším ilustrovaným dílem Harryho Pottera. DragonLance / Taladas ... Stín plamene Chris Pier ... Stín plamene - Chris Pierson | Elektronická kniha na Alza.cz ... . DragonLance / Taladas ... Stín plamene Chris Pierson 3. díl. Potřebujete radu? Nápověda +420 731 159 973; Po - Pá 8:00 - 17:00. [email protected]; Instagram Facebook Twitter RSS. O nás. Obchodní podmínky; Ochrana soukromí ... Knihy v sérii DragonLance - Trilogie Taladas. 1. Tygrovy čepele - právě prohlížíte; 2. Stopa černého draka; 3. Stín plamene; Všechny díly série → ... 3. kniha v sérii Taladas. O čem je kniha Stín plamene? Prozkoumejte vzdálený kontinent Taladas ve vzrušujícím vyústění Kronik Taladasu! Zatímco se Taladasem šíří válka a zkáza, malou družinu hrdinů právě potkala v boji za osud světa zničující ztráta. SERIE: DragonLance - Taladas [1] Tygrovy čepele [2] Stopa černého draka [3] Stín plamene. Informace / Anotace ke knize: Tygrovy čepele. Válka duší skončila. Takhisis je mrtvá. Na Ansalonu se hrdinové a bohové spojili, aby zachránili svět před zkázou. Nastal nový mír, víceméně. Toto je seznam knih Dragonlance, které dosud vyšly.Všechny přeložené do češtiny jsou napsány v češtině. Informace o knižní sérii Taladas. Detailní přehled jednotlivých dílů. ČBDB.cz - Databáze knih. DragonLance. Sledovať edíciu ... Stín plamene. Chris Pierson • 3. diel série. ... Nastal nový mír, víceméně. Na opačné straně světa, na kontinentu Taladas, potíže teprve začínají. Do světa se vrátila magie, která byla... od 8,02 € Kniha -2 % ... Taladas 2 - Stopa černého draka. Pierson Chris. 299 Kč. 251 Kč. Koupit. Taladas 1 - Tygrovy čepele. Pierson Chris. 279 Kč. 234 Kč. Koupit. Taladas 3 - Stín plamene....

INFORMACE

AUTOR
Chris Pierson
DIMENZE
12,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3.pdf

POPIS

Prozkoumejte vzdálený kontinent Taladas ve vzrušujícím vyústění Kronik Taladasu! Zatímco se Taladasem šíří válka a zkáza, malou družinu hrdinů právě potkala v boji za osud světa zničující ztráta. Bareta Forla, jejich vůdce, posedl duch Maladara Beztvářného, krále-čaroděje, který touží znovu uchvátit moc, a to jakýmikoli prostředky. Shedara a Hult, Forlovi společníci, musí pokračovat dál bez něj a jejich cílem jsou vzdálené Deštné ostrovy, kde by mohli najít útočiště. V boji proti příteli tak musí najít způsob, jak Maladarovi zabránit znovu pozvednout svoji starověkou říši z popela dějin – a řešení je možná skryto ve Forlově synovi, nosí v sobě totiž tajemství, kterému ani sám nerozumí.

Chcete si přečíst knihu?Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Pierson. Číst Stín plamene: Dragonlance: Taladas 3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY