Inspektor s velkým ptákem

Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | I15cajalco.com

... i obě děti. František Niedl mě opět nezklamal a jeho krimiromán Inspektor s velkým ptákem mě na dlouhou dobu příjemně pobavil ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . Už teď jsem lačná po dalším pokračování s brilantně vtipným vyšetřovatelem v hlavní roli. Inspektor s velkým ptákem. František Niedl. Klasická kniha 231 Kč (pevná vazba) ... Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Inspektor s velkým ptákem od František Niedl. Nakupujte u ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Inspektor s velkým ptákem od František Niedl. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Inspektor s velkým ptákem František Niedl Vaše cena: 217 Kč; Běžná cena: ... Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do ... Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk. Atak mizí z povrchu země,... Inspektor s velkým ptákem Inspektora Prévita, který se odstěhoval do ústraní, sleduje tejemný můž a v velký pták Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk. Inspektor s velkým ptákem - František Niedl. Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má... Inspektor s velkým ptákem / Detektivní román českého autora o výstředním newyorském inspektorovi Prévitovi. Inspektor s velkým ptákem. Niedl, František. Vydání: MOBA 2019 ... Inspektor Prévit není ...

INFORMACE

AUTOR
František Niedl
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Inspektor s velkým ptákem.pdf

POPIS

Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. V okolí Prévitova domku, později na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě se začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se také ubytuje muž. Velel ostraze malé dešifrovací skupiny. Teď nepřetržitě sleduje Prévita. Je však obtížné odhadnout, zda ho má chránit, anebo odpravit.

Chcete si přečíst knihu?Inspektor s velkým ptákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Niedl. Číst Inspektor s velkým ptákem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY