Inspektor s velkým ptákem

Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | I15cajalco.com

...eni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . A tak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. Hledáte Inspektor s velkým ptákem od František Niedl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Inspektor s velkým ptákem Autor: Niedl, František Nakladatel: MOBA EAN: 9788024389004 ISBN: 978-80-243-8900-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 264 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Inspektor s velkým ptákem František Niedl. ... Inspektor Prévit sou ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . vydání) Inspektor s velkým ptákem František Niedl. ... Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. A tak si Prévit mění identitu a stěhuje se do malého městečka Choco...

INFORMACE

AUTOR
František Niedl
DIMENZE
10,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Inspektor s velkým ptákem.pdf

POPIS

Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. V okolí Prévitova domku, později na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě se začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se také ubytuje muž. Velel ostraze malé dešifrovací skupiny. Teď nepřetržitě sleduje Prévita. Je však obtížné odhadnout, zda ho má chránit, anebo odpravit.

Chcete si přečíst knihu?Inspektor s velkým ptákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Niedl. Číst Inspektor s velkým ptákem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY