Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945?1956

Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945?1956 - Matěj Bílý, | I15cajalco.com

... XX. sjezdu KSSS a proměny legitimizace diktatury KSČ 233 Závěry 281 Seznam zkratek 289 Seznam ... Nakladatelství Ústav pro studium totalitních režimů ... ... ... Matěj Bílý, Marián Lóži, Jakub Šlouf Nervová vlákna diktatury Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 Monografie na základě rozsáhlého výzkumu v regionálních archivech sleduje nastolení, upevnění a proměny diktatury Komunistické strany Československa na příkladu čtyř krajských a osmi okresních stranických organizací na území českých zemí. Nervová vlákna diktatury - Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 - B ... Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace ... ... . Nervová vlákna diktatury - Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 - Bílý Matěj, Lóži Marián, Šlouf Jakub - Monografie na základě rozsáhlého výzkumu v regionálních archivech sleduje nastolení, upevnění a proměny diktatury Komunist Kniha Nervová vlákna diktatury - Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 - kúpite na pravnickaliteratura.sk Představíme knihu Nervová vlákna diktatury. Termín: 04. 12. 2019, 17:00; Místo konání: Display, Dittrichova 9/337, Praha 2 Kniha Nervová vlákna diktatury.Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 přináší nový dynamičtější pohled na poválečné dějiny komunistického hnutí.Pojednává o komunikaci mezi různými zájmovými skupinami a organizačními ... Nervová vlákna diktatury Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945-1956 Bílý Matěj, Lóži Marián, Šlouf Jakub. Monografie na základě rozsáhlého výzkumu v regionálních archivech sleduje nastolení, upevnění a proměny diktatury Komunistické strany Československa na příkladu čtyř krajských a osmi okresních stranických organizací na území českých zemí. Nervová vlákna diktatury : regionální elity a komunik...

INFORMACE

AUTOR
Matěj Bílý,
DIMENZE
8,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945?1956.pdf

POPIS

Monografie na základě rozsáhlého výzkumu v regionálních archivech sleduje nastolení, upevnění a proměny diktatury Komunistické strany Československa na příkladu čtyř krajských a osmi okresních stranických organizací na území českých zemí. Časově je ohraničena koncem druhé světové války v květnu 1945, kdy „národní revoluce“ vynesla v regionálním prostředí k moci velký počet komunistů a jejich sympatizantů, a druhou celostátní konferencí KSČ v červnu 1956, která završila první fázi destalinizace v Československu. Výklad se zaměřuje především na vývoj krajských a okresních stranických elit, vztahy mezi jednotlivými úrovněmi stranické hierarchie, vnitrostranickou komunikaci a proměny narativů, kterými se KSČ snažila legitimizovat své mocenské nároky.

Chcete si přečíst knihu?Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945?1956 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matěj Bílý,. Číst Nervová vlákna diktatury: Regionální elity a komunikace uvnitř KSČ v letech 1945?1956 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY