Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit

Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit - James Dawson | I15cajalco.com

...jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit ... Jak být klukem. Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli ... ... . Vydání první. Praha: Argo, 2015. 192 stran. ... Ve středu jsme se se žáky 7. C vydali do Liberce. V rámci Festivalu dětského čtenářství jsme se první hodinu bavili v Lidových sadech při Listování knihami Jak být klukem/holkou aneb vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit od J. Dawsona a H. Longové. Interpreti zmíněných knih svou prezentaci věrně přiblížili jazyku a projevům puberťáků ... 2.stupeň. LiStOVáNí.cz: Jak být klukem/holkou? ... Jak být klukem. Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli ... ... ... 2.stupeň. LiStOVáNí.cz: Jak být klukem/holkou? aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit (James Dawson + Hayley Longová). Jak může být člověk za borce a představovat si, že někoho sbalí, když má obličej samý beďar a chlupy mu rostou na místech, kde by podle něj neměly vůbec růst? jak být holkou/klukeM? 10:30 hodin auditorium ZŠ komenského nymburk LiStOVáNí.cz: Jak být holkou/klukem aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit (James Dawson + Hayley Longová) Účinkují Věra Hollá a Lukáš Hejlík Jak může být člověk za borce a představovat si, že někoho sbalí, když má obličej Jak být klukem : vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit / Autor Dawson, James Vydáno 2015...

INFORMACE

AUTOR
James Dawson
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit.pdf

POPIS

Chytrá, zábavná a otevřená příručka pro dospívající kluky zodpoví všechny důležité otázky, které si kladou kluci v pubertě. Autor, původním povoláním učitel, upřímně, vtipně a beze studu vysvětluje vše o sexu, sexuální orientaci, dospívání, o holkách, tělesných změnách, pocitech nebo šikaně, ale i o praktických věcech, jako je holení a oblékání (i svlékání ?). Tato kniha řadě rodičů ulehčí trapné chvilky, kdy se osmělují vstoupit do zrádných vod zásadního rozhovoru s ratolestí na prahu dospívání. Dokonce to udělá za ně. James Dawson působil jako učitel občanské výchovy a spolupracoval na projektu, který se soustředil právě na oblasti šikany, drog, alkoholu a sexuálního vzdělávání.V současné době se věnuje pouze psaní a žije v LOndýně. Jeho autorská prvotina pro dospívající mládež Hollow Pike byla nominována na prestižní cenu Queen of Teen prize. Když zrovna nepíše děsivé knihy pro teenagery, posloucháhudbu a sleduje Pána času a hororové filmy.

Chcete si přečíst knihu?Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Dawson. Číst Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY