Inspektor s velkým ptákem

Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | I15cajalco.com

... v Severní ... E-kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Inspektor s velkým ptákem. František Niedl Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení po ... Kniha: Inspektor s velkým ptákem - František Niedl | Knihy ... ... . Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ... Inspektor s velkým ptákem / Detektivní román českého autora o výstředním newyorském inspektorovi Prévitovi. Knihy Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Krimi, detektivky Inspektor s velkým ptákem. Inspektor s velkým ptákem. František Niedl. Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk. Atak ... Více o e-knize Inspektor s velkým ptákem Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. Autor:František Niedl Formát:128x206mm Počet stran:264 Vazba:Pevná Výrobce:Moba Rok vydání:2019 Inspektor s velkým ptákem 179,-Ihned ke čtení Koupit Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. Inspektor s velkým ptákem-- autor: Niedl František Inspektor Hopkins zasahuje-- autor: Smolík Honza Inspektor Vogo-- autor: Kratochvíl Miloš Inspektor Prevít-- autor: Niedl František Netuctový případ a Zločin v nočním expresu-- autor: Hudeček Ivo Inspektor s velkým ptákem. Vydání první. Brno: MOBA, 2019. 261 stran. Zdroj: Anotace. Upravit anotaci . Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti - flash disk s citlivými daty. A tak si Prévit mění ......

INFORMACE

AUTOR
František Niedl
DIMENZE
9,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Inspektor s velkým ptákem.pdf

POPIS

Inspektor Prévit souhlasí s tím, že se stane volavkou a přiláká na sebe ty, kteří jsou přesvědčeni, že má u sebe něco, co se nemělo nikdy objevit na veřejnosti – flash disk. Atak mizí z povrchu země, mění si identitu, stěhuje se do malého městečka Chocowinity v Severní Karolíně, kde si na břehu pronajme domek. V okolí Prévitova domku, později na jeho verandě a nakonec i na jeho hlavě se začne objevovat velký pták – papoušek ara arakanga, který se rozhodne u inspektora ubytovat. Na protější straně zátoky se také ubytuje muž. Velel ostraze malé dešifrovací skupiny. Teď nepřetržitě sleduje Prévita. Je však obtížné odhadnout, zda ho má chránit, anebo odpravit.

Chcete si přečíst knihu?Inspektor s velkým ptákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Niedl. Číst Inspektor s velkým ptákem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY