Ocejchovaná

Ocejchovaná - Anna Ekbergová | I15cajalco.com

..., který vám může vyrazit dech a dlužno říct, že mě ohromil pořádně ... ocejchovat - ABZ slovník českých synonym ... . Žila jsem tak nějak v představě, že aby byl thriller skvělý, musí být napínavý tak, abych se bála. Opak je však pravdou. Spíše než dramatičností mě Ocejchovaná dostala samotným dějem a způsobem jeho zpracování. Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. Je to příběh o nespravedlnosti a odplatě, rodinných poutech a o tom, ž ... Ocejchovaná - Anna Ekbergová | Elektronická kniha na Alza.sk ... . Je to příběh o nespravedlnosti a odplatě, rodinných poutech a o tom, že člověk někdy nemá jinou možnost než vzít spravedlnost do vlastních rukou. The next video is starting stop. Loading... Watch Queue Ocejchovaná Dlouho jsem o jeho koupi přemýšlela a hledala ten správný. Několikrát jsem ho chtěla koupit a pak si to zase rozmyslela. Až jsem jednou měla dlouhou chvíli a našla ten, který se mi fakt líbil. A bylo jasno. Sice mi přijde, že na fotce byl hezčí než v reálu, ale co už. Ocejchovaná se od předchozích knih trošku odlišuje námětem i pocity, které během čtení vyvolává. Velmi emotivní je už předmluva, v níž se dozvídáme, co ji k napsání takového thrilleru vedlo. Thriller Ocejchovaná se řadí mezi nejemotivnější romány s tématikou násilí, které jsem četla. Všechny informace o produktu Kniha Ocejchovaná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ocejchovaná. Ocejchovaná od 316 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou. Minulý rok se mi před Vánoci objevilo doma několik balíčků obsahujících knížky. Mezi nimi byla i pečlivě zabalená kniha Ocejchovaná, o které bude dnešní recenze. Doufala jsem, že jí stihnu přečíst o ... Ocejchovaná autor: Ekbergová Anna dopor. cena: 399 Kč naše cena: 339Kč Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou. Pod jménem Anna Ekbergová se ukrývá spisovatelské duo Anders Rønnow Klarlund a Jacob Weinreich , kterým loni u nakladatelství Metafora vyšla již třetí kniha Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. 1.Výměna 2019, R. Fleet 2.Sucho 2019, N. Shusterman 3.Rodina odvedle 2019, S. Hepworth 4.Ocejchovaná 2019, A. Ekberg. „Ocejchovaná" by se v rukách menšího spisovatele nebo začátečníka lehce změnila v řadu klišé, ale to u Akbergové opravdu nehrozí. „Ocejchovaná" je temný thriller a zároveň i neuvěřitelně intimní příběh jedn...

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
12,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Ocejchovaná.pdf

POPIS

Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. Toho rána přijde Rebekka o všechno: o svou matku i dosud nenarozené dítě. Sama přežila jen zázrakem.Po sedmnácti letech Rebekka pomalu zanechává minulost za sebou. Z autonehody v Africe, kde její otec působil jako velvyslanec, se už vzpamatovala. Vrátila se do Dánska, vystudovala práva a v současnosti pracuje jako realitní makléřka zaměřená na luxusní nemovitosti na venkově. Konečně se zdá, že její život opět nabývá tvar. Dokud osud znovu neudeří. Tentokrát je to rakovina. Agresivní, život ohrožující typ. Pro Rebekku je jedinou šancí na přežití transplantace kostní dřeně od někoho z blízkých příbuzných. Vzhledem k tomu, že nemá sourozence, je její jedinou nadějí otec.Testy však ukážou, že otcovy buňky není možné použít. Už se zdá, že je všechno ztraceno, když se objeví nová skutečnost – pravda o jejím dítěti, kterou před ní otec po celou dobu tajil… Rebekka se dozvídá, že její dcera při porodu nezemřela. Byla adoptována a nejspíš ještě žije.Mezitím kdesi v kodaňských přistěhovaleckých ghettech vyšetřuje detektiv Kim brutální vraždu, při níž byla zavražděné pečlivě odříznuta jedna noha a vrah si ji zřejmě odnesl. Indicie naznačují, že jde o mnohem větší případ, sahající daleko za hranice země, až do úplného srdce temnoty v džungli africké Ugandy. Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou.

Chcete si přečíst knihu?Ocejchovaná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Ocejchovaná Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY