Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život

Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život - Anna Ekbergová | I15cajalco.com

...ladatel: Metafora 2019 1 recenze. Sojka hlídačka ... Ocejchovaná od 316 Kč - Heureka.cz ... ... Ocejchovaná Jediný okamžik může nevratně změnit celý život. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata ... Jediný okamžik. může nevratně změnit. celý život. Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. ... Jediný okamžik může nevratně změnit cel ... Ocejchovaná od 316 Kč - Heureka.cz ... . ... Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Ocejchovaná je napínavý thiller o vraždě, jejíž stopy vedou z chladného Dánska až do africké Ugandy. Je to příběh o nespravedlnosti a odplatě, rodinných poutech a o tom, že člověk někdy nemá jinou možnost než vzít spravedlnost do vlastních rukou. Ocejchovaná se vám vryje pod kůži a budete o ní ještě dlouho přemýšlet, za to vám ručím! Celá recenze na Knihynacestach.blogspot.com Spisovatelka dokázala nemožné, a v poutavém románu nastínila problematiku, o které se moc nemluví, a i díky tomu mě donutila hlouběji zabrousit do Afriky a jejich temných částí. Konečně se zdá, že její život opět nabývá tvar. Dokud osud znovu neudeří. Tentokrát je to rakovina. Agresivní, život ohrožující typ. Pro Rebekku je jedinou šancí na přežití transplantace kostní dřeně od někoho z blízkých příbuzných. Vzhledem k tomu, že nemá sourozence, je její jedinou nadějí otec. Jediný okamžik může nevratně změnit celý život. ... Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou. Products specifications. Podnázev Jediný okamžik může nevratně změnit celý život : Druh sortimentu ... E-kniha Ocejchovaná od Anna Ekbergová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za n...

INFORMACE

AUTOR
Anna Ekbergová
DIMENZE
12,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život.pdf

POPIS

Pro sedmnáctiletou Rebekku je osudovým okamžikem společná cesta s matkou do nemocnice. Vystresovaný řidič spěchá, protože Rebekka má těsně před porodem, a když auto před nimi prudce zabrzdí, v plné rychlosti do něj zezadu narazí. Toho rána přijde Rebekka o všechno: o svou matku i dosud nenarozené dítě. Sama přežila jen zázrakem.Po sedmnácti letech Rebekka pomalu zanechává minulost za sebou. Z autonehody v Africe, kde její otec působil jako velvyslanec, se už vzpamatovala. Vrátila se do Dánska, vystudovala práva a v současnosti pracuje jako realitní makléřka zaměřená na luxusní nemovitosti na venkově. Konečně se zdá, že její život opět nabývá tvar. Dokud osud znovu neudeří. Tentokrát je to rakovina. Agresivní, život ohrožující typ. Pro Rebekku je jedinou šancí na přežití transplantace kostní dřeně od někoho z blízkých příbuzných. Vzhledem k tomu, že nemá sourozence, je její jedinou nadějí otec.Testy však ukážou, že otcovy buňky není možné použít. Už se zdá, že je všechno ztraceno, když se objeví nová skutečnost – pravda o jejím dítěti, kterou před ní otec po celou dobu tajil… Rebekka se dozvídá, že její dcera při porodu nezemřela. Byla adoptována a nejspíš ještě žije.Mezitím kdesi v kodaňských přistěhovaleckých ghettech vyšetřuje detektiv Kim brutální vraždu, při níž byla zavražděné pečlivě odříznuta jedna noha a vrah si ji zřejmě odnesl. Indicie naznačují, že jde o mnohem větší případ, sahající daleko za hranice země, až do úplného srdce temnoty v džungli africké Ugandy. Ocejchovaná je strhující thiller o nespravedlnosti, rodinných poutech a odvaze vzít osud do vlastních rukou.

Chcete si přečíst knihu?Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Ekbergová. Číst Ocejchovaná: Jediný okamžik může nevratně změnit celý život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY