Prašina - Černý merkurit

Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha | I15cajalco.com

...ý Merkurit Po roce od vydání románu s tajemným názvem Prašina zve Vojtěch Matocha dětské čtenáře na další výpravu do záhadné pražské čtvrti, kde nefunguje elektřina ani jiné vymoženosti moderní doby ... Kniha Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha ... ... . Při čtení první knihy Vojtěcha Matochy Prašina i při čtení té druhé s podnázvem Černý Merkurit se skvělými ilustracemi Karla Osohy mám vždy nutkavou potřebu jít Prašinu do Prahy hledat. Dokonce jsem litovala, že jsem si ulice a místa rovnou při čtení do mapy nezaznamenávala. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik mě ... Prašina - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Dokonce jsem litovala, že jsem si ulice a místa rovnou při čtení do mapy nezaznamenávala. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali k... Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha (E-book elektronické knihy) Hodnocení produktu: 100% . Praši...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Matocha
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Prašina - Černý merkurit.pdf

POPIS

Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město. Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Pod ocelovým nebem se odehraje strhující příběh, který vyvede z omylu všechny, kdo si mysleli, že na Prašině může nastat klid. Působivé ilustrace odhalí nová zákoutí a tajné stezky křižující záhadnou pražskou čtvrť.

Chcete si přečíst knihu?Prašina - Černý merkurit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Matocha. Číst Prašina - Černý merkurit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY