Prašina - Černý merkurit

Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha | I15cajalco.com

...tilo 6 uživatelů 5 5x. 4 1x. 3 0x. 2 0x ... Kniha Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha ... ... . 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Prašina 2 - Černý merkurit Matocha, Vojtěch: Prašina: Černý Merkurit. Po roce od vydání románu s tajemným názvem Prašina zve Vojtěch Matocha dětské čtenáře na další výpravu do záhadné pražské čtvrti, kde nefunguje elektřina ani jiné vymoženosti moderní doby. Nové dobrodružství je možná ješt ... Prašina - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Nové dobrodružství je možná ještě nebezpečnější než to předcházející a ... Kupte knihu Prašina 2 Čierny merkurit (Vojtěch Matocha) s 20 % slevou za 258 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Audiokniha Prašina - Černý merkurit je pokračováním úspěšného dobrodružného příběhu z tajemné pražské čtvrti. Napsal Vojtěch Matocha, načetl Matouš Ruml. Prašina #2 Za tajemstvím, ukrytém v nebezpečných zákoutích Krchlebů... Od prvního dobrodružství v tajemné pražské čtvrti uplynulo pár měsíců. Všechny informace o produktu Kniha Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha. Prašina - Černý merkurit. autor: Vojtěch Matocha. nakladatel: Paseka. Hodnocení­: 75 % Matocha v pokračování Prašiny rozhodně nezklamal a netěží jen z myšlenky prvního dílu. Napětí umí navodit nejen slovně, ale především stylisticky. Při hltavém čtení tak přimhouříte oči i nad některými situacemi ze sekce deus ... Prašina - Černý merkurit 299,-Ihned ke stažení a poslechu. Koupit. 4,8 Hodnotilo 6 uživatelů 5 5x. 4 1x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. 2 uživatelské recenze. Prašina - Čern...

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Matocha
DIMENZE
10,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Prašina - Černý merkurit.pdf

POPIS

Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město. Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Pod ocelovým nebem se odehraje strhující příběh, který vyvede z omylu všechny, kdo si mysleli, že na Prašině může nastat klid. Působivé ilustrace odhalí nová zákoutí a tajné stezky křižující záhadnou pražskou čtvrť.

Chcete si přečíst knihu?Prašina - Černý merkurit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Matocha. Číst Prašina - Černý merkurit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY