Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic

Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek | I15cajalco.com

...ivotopisy, osudy; ISBN: 978-80-7637-005- ... Nebe nad Jemenem -- V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... . EAN: 9788076370050. Objednací kód: NA360530 Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. Tomáš Šebek Nakladatel: ... Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní A ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... ... ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s lékaři bez hranic Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi ... Nebe nad Jemenem : v jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. To chci . Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své ... Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Šebek Tomáš - Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace t „Objednavka byla naprosto bez problemu, bleskove doruceni, nebylo treba nikam volat a nikoho uhanet. Perfektni ;)" Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic 236 CZK Nové Skladem 5.00 1 Kniha: Nebe nad Jemenem -- V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek. Fungujeme! ... (v jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic) Předmětná hesla Šebek, Tomáš, 1977-Médecins sans frontieres (asociace) Lékaři - Česko - 20.-21. stolet ... O čem je kniha Nebe nad Jemenem? Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi snaží pozorovat běžný ... Nebe nad Jemenem V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Šebek Tomáš. Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. ŠEBEK Tomáš. Info: Paseka, 2019 (1.) - brož., 288 str. EAN: 9788076370050 Nebe nad Jemenem. E-Kniha Nebe nad Jemenem MUDr. Tomáš Šebek. V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. Manufacturer: PASEKA. Další varianta: Kniha 237 Kč. Varianta: E-Kniha 145 Kč. IHNED po uhrazení objednávky si můžete stáhnout e-knihu. Availability: e-kniha IHNED ke ... Kreativi...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Šebek
DIMENZE
5,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic.pdf

POPIS

Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi snaží pozorovat běžný život, který se skrývá pod tímto válečným závojem. Jak se žije muslimským lékařkám? Jaké lidské příběhy se ukrývají za tvářemi pacientů a co o nás prozrazují naše jména? To vše popisuje Tomáš Šebek ve své nejnovější knize z místa současné největší humanitární katastrofy na světě, ale zároveň nezapomíná zapojit i smysl pro humor a nadsázku.

Chcete si přečíst knihu?Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Šebek. Číst Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY