Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic

Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek | I15cajalco.com

...ího povědomí o možných humanitárních katastrofách ... Nebe nad Jemenem -- V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... . ... Nebe nad Jemenem: v jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic. Praha: Paseka, 2019. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. ... Heureka.cz » Vyhledávání Nebe nad ... Nebe nad ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... ... . ... Heureka.cz » Vyhledávání Nebe nad ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Autor: Tomáš Šebek ... Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš ... Všechny informace o produktu Kniha Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šeb...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Šebek
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic.pdf

POPIS

Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi snaží pozorovat běžný život, který se skrývá pod tímto válečným závojem. Jak se žije muslimským lékařkám? Jaké lidské příběhy se ukrývají za tvářemi pacientů a co o nás prozrazují naše jména? To vše popisuje Tomáš Šebek ve své nejnovější knize z místa současné největší humanitární katastrofy na světě, ale zároveň nezapomíná zapojit i smysl pro humor a nadsázku.

Chcete si přečíst knihu?Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Šebek. Číst Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY