Placentový rituál: Požehnání tvého života

Placentový rituál: Požehnání tvého života - Radana Flavema Chariel | I15cajalco.com

...be poskládat rituál na míru a dle potřeb ... Nakladatelství Kolcová Třešňáková Radana | Knihy.ABZ.cz ... . ... Abychom následně do svého života mohli dodat nové kvality. Rituál požehnání lůna; Rituál „na míru" ... Rituály jsou velmi účinným nástrojem, jež je možné aplikovat na různé situace a oblasti tvého života. Jsi v situaci, kdy se ti stále něco dokola opakuje a ty nevíš jak z toho ven? ... Jedná se o individuální rituál, záleží tedy na naší domluvě. TR 048 - Placentový rituál - Požehnán ... Andělské rty šeptají I. - Pramen světla ... . TR 048 - Placentový rituál - Požehnání tvého života Autor: Radana Flavema Chariel Nakladatelství: Třešňáková o pravém významu naší placenty, o důležitosti jejího vědomého uctění, ale i o naléhavosti opětovného propojení s ní Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0 Pramen Světla. 738 likes. Pomáhám proměňovat Životy lidem, kteří stejně jako já otevřeli Andělskou říši a touží své okamžiky na Zemi naplnit skutečnou Důvěrou a Sílou sebe sama. Postav dobře základnu svého života. Uzemni se a zharmonizuj svou první čakru. Uzdrav tak své kořeny, ať je strom tvého života silný a může směle růst až k nebi.V dnešní době změn a nejistot je uzemňování se důležitější více než kdy jindy. Potřebujeme být ve své síle a ve svém středu. Placentový rituál Chariel Radana Flavema Cena: 357 Kč Poklad milované Princezny - Drahokamy lásky od tvého Krále Shepherd Sheri Rose Cena: 244 Kč Ke knize "Čas tvého života" doporučujeme také: Lásko, měj se hezky Saroyan, William Cena: 97 Kč Jim Dandy Saroyan, William Cena: 97 Kč Vzpomínky na lidi, které jsem měl (někdy ... [27.3.2020 - Na rituálu se uvolnilo 1 místo, můžete se hlásit :) ] [7.7.2019 - Rituál je naplněn, ale můžete se hlásit jako náhradnice.] "Je to jeden z mých dávných snů, který si dovoluji potřetí zrealizovat - předat blahodárné umění meditace, které je již téměř 30 let nedílnou součástí mého života....

INFORMACE

AUTOR
Radana Flavema Chariel
DIMENZE
4,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Placentový rituál: Požehnání tvého života.pdf

POPIS

V této knize se dočtete o pravém významu naší placenty, o důležitosti jejího vědomého uctění, ale i o naléhavosti opětovného propojení s ní. Do rukou se vám dostane přímo zázračný transformační nástroj – Placentový rituál. Fatální mýlka, že po narození dítěte je „normální“ okamžité oddělení placenty a její vyhození do odpadu, vytvořila silné trauma, z něhož plyne rozsáhlé utrpení celé lidské komunity. Jeho důsledkem je odpojení se od nás samých, od našich zdrojů, ale i od Matky Země, se všemi důsledky, které to přináší. V průběhu těhotenství vykvete na placentě každého z nás neopakovatelný Strom Života. Na symbolické úrovni představuje Strom Života spojení člověka a Země. Ukazuje nám, že od samého početí jsme propojeni s matkou/Zemí a jsme jí vyživováni, že jsme jedno tělo a jedno vědomí. Díky Placentovému rituálu toto spojení znovu vědomě prožijeme; uctíme svou placentu, posvátnou část nás samých, a znovu se s ní energeticky propojíme. Obnovíme své napojení na Zdroj a navrátíme se tak k vlastním kořenům a ke své zdánlivě ztracené síle. Placentový rituál je cestou otevírající nesmírná požehnání jak nám, tak našim dětem, jejich dětem, všem dalším generacím a celému lidstvu. V nejvyšším souladu nás propojuje s celým živým Vesmírem, z něhož posléze žijeme, tvoříme a jsme.

Chcete si přečíst knihu?Placentový rituál: Požehnání tvého života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radana Flavema Chariel. Číst Placentový rituál: Požehnání tvého života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY