Chci tě mít ve skříni

Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | I15cajalco.com

...deň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky ... Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová, 2019, brožovaná ... ... . Chci tě mít ve skříni Autor: Votyová, Simona Nakladatel: Bourdon EAN: 9788076110243 ISBN: 978-80-7611-024-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 284 stran, česky Rozměry: 13,2 × 19,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o ... Chci tě mít ve skříni - křest knihy - Simona Votyová ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Chci tě mít ve skříni. 231,- Kč. Detail. 10. Líbí se: 87 lidem. Podobné jako Chci tě mít ve skříni. Veselice aneb Kostlivec ve skříni: Cakes and Ale, or The Skeleton in the Cupboard. Provided to YouTube by Universal Music Group CHCI TĚ MÍT DO RÁNA · Mirai ARIGATŌ ℗ 2019 Universal Music s.r.o. Released on: 2019-09-24 Producer: Ondrej Fiedler Studio Personnel, Mastering ... > Beletrie > Romány a povídky > Společenské > Chci tě mít ve skříni. Chci tě mít ve skříni Simona Votyová . Skladem 5+ ks 226 Kč ... Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. Zvlášť poté, co se jim narodí autistická dcera. Tíhu rodinného života každý řeší po svém. Elektronická kniha: Chci tě mít ve skříni Autor: Simona Votyová Viliam a Viola jakoby se pro sebe narodili, prožívají spolu úžasné chvíle lásky a souznění. 226 Kč Chci tě mít ve skříni - Votyová Simona. Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. E-kniha Chci tě mít ve skříni od Simona Votyová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Nabídky na Chci prcat z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Chci prcat.Informace, hodnocení a komentáře k Chci prcat Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Chci prcat doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Všechny informace o produktu Kniha Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová....

INFORMACE

AUTOR
Simona Votyová
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Chci tě mít ve skříni.pdf

POPIS

Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. Zvlášť poté, co se jim narodí autistická dcera. Tíhu rodinného života každý řeší po svém. Viliam stoupá po kariérním žebříčku a utápí se v alkoholu. Viola maluje a možná miluje někoho jiného… Román české autorky o soužití dvou lidí, který upoutá také tím, že je psán z pohledu ženy i muže.

Chcete si přečíst knihu?Chci tě mít ve skříni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Votyová. Číst Chci tě mít ve skříni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY