Chci tě mít ve skříni

Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová | I15cajalco.com

...sky a souznění. Popis. Tento náš výhodný balíček obsahuje knížky Provařená + Chci tě mít ve skříni ... Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová, 2019, brožovaná ... ... . Celý balíček získáváte s 10% slevou oproti naší aktuální ceně těchto knížek v případě samostatné koupě. Chci tě mít ve skříni. Kdo napsal knihu Chci tě mít ve skříni? Autorem je Simona Votyová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Simona Votyová je spisovatelka, která mi prostě sedí. Můžu vám vřele doporuči ... Chci tě mít ve skříni - křest knihy - Simona Votyová ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Simona Votyová je spisovatelka, která mi prostě sedí. Můžu vám vřele doporučit jak román Provařená, tak její novou knihu Chci tě mít ve skříni. Baví mě styl autorčina vyprávění, příběh je čtivý, ze života, psaný z pohledu muže i ženy. Vyzkoušejte - věřím, že nebudete litovat! Hledáte Chci tě mít ve skříni od Simona Votyová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Chci tě mít ve skříni - Simona Votyová. Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu.... Chci tě mít ve skříni. Simona Votyová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jedno...

INFORMACE

AUTOR
Simona Votyová
DIMENZE
3,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Chci tě mít ve skříni.pdf

POPIS

Co všechno se dá v manželství odpustit, tolerovat, kam až zajít? Viola miluje Viliama a Viliam miluje Violu. Jenže Viliam už přítelkyni má a Viola zase malého syna. Ale pak se ti dva stejně vezmou. Najednou se zdá, že je všechno jinak, než si představovali. Zvlášť poté, co se jim narodí autistická dcera. Tíhu rodinného života každý řeší po svém. Viliam stoupá po kariérním žebříčku a utápí se v alkoholu. Viola maluje a možná miluje někoho jiného… Román české autorky o soužití dvou lidí, který upoutá také tím, že je psán z pohledu ženy i muže.

Chcete si přečíst knihu?Chci tě mít ve skříni ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Votyová. Číst Chci tě mít ve skříni Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY