Ve stínu magie

Ve stínu magie - Boris Hokr (ed.), | I15cajalco.com

...aných knih téhož nakladatelství zdarma k nákupu ... Ve stínu magie : Ve stínu magie - Městská knihovna v Praze ... . A proč by… Read More »Ve stínu magie Ve stínu magie: Antologie české fantastiky Boris Hokr (ed.), František Kotleta (ed.), Leoš Kyša (ed.) Nakladatel: Epocha 2019 Ve stínu magie :: Ve stínu magie (In the Shadow of Magic) is a classic dungeon-crawler with a grid-based movement and real-time battles for the Amiga platform, which was developed by one of the most active demo groups of the 90's in the Czech Republic - Division. The player controls a group of two heroes who can ... Kniha: Ve stínu magie (František Kotleta a Boris Hokr ... ... . The player controls a group of two heroes who can choose from 8 presets, including the original names (Žalud, Zefir, Křikloun ... Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Čítaj viac. Kúpte spolu . 44,11 € Kúpiť spolu . Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť. ... Ve stínu magie Editor: Hokr, Boris a Kyša, Leoš Nakladatel: Epocha EAN: 9788075572189 ISBN: 978-80-7557-218-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 632 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková ... 2019 Leave a Comment on Ve stínu magie Podzim je čas, kdy se stírají hranice mezi světy lidí a duchů, živých a mrtvých. Otvírají se brány z našeho viditelného světa do světů nehmotných … - poškádlete svou fantazii a nechte se autory Ve stínu magie přesvědčit, že možné je úplně - ale úplně - všechno 😉 … Ve stínu magie. František Kotleta,...

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
8,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie.pdf

POPIS

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY