Ve stínu magie

Ve stínu magie - Boris Hokr (ed.), | I15cajalco.com

...j viac. Kúpte spolu . 44,11 € Kúpiť spolu ... Ve stínu magie : Ve stínu magie - Městská knihovna v Praze ... . Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti? Dajte nám o tom vedieť. ... Ve stínu magie Editor: Hokr, Boris a Kyša, Leoš Nakladatel: Epocha EAN: 9788075572189 ISBN: 978-80-7557-218-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 632 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman B ... Kniha: Ve stínu magie (František Kotleta a Boris Hokr ... ... . Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková ... 2019 Leave a Comment on Ve stínu magie Podzim je čas, kdy se stírají hranice mezi světy lidí a duchů, živých a mrtvých. Otvírají se brány z našeho viditelného světa do světů nehmotných … - poškádlete svou fantazii a nechte se autory Ve stínu magie přesvědčit, že možné je úplně - ale úplně - všechno 😉 … Ve stínu magie. František Kotleta, Boris Hokr. Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou... Ve stínu magie book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukub... Ve stínu magie :: Ve stínu magie je klasický dungeon-crawler s pohybom po štvorcoch pre platformu Amiga, ktorý mala na svedomí jedna z najaktívnejších demo skupín 90.rokov v Čechách - Division. Hráč ovláda skupinu dvoch hrdinov, ktorých si môže vybrať z 8 prednastavených, vrátane originálne znejúceho mena (Žalud, Zefir, Křikloun, Erondil, Duclík, Čimbrak, Tyamin ... Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Předáváme štafetu Martinu Fajkusovi: … magie je už ze své podstaty spíše neutrální a obvykle záleží na uživateli a jeho úmyslech, jak se nakonec projeví. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Ve stínu magie. Celkové hodnocení ... Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka ...

INFORMACE

AUTOR
Boris Hokr (ed.),
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Ve stínu magie.pdf

POPIS

Magie je bezvadná věc. Můžete si přičarovat štěstí, zdraví nebo sukubu, která vám bude po vůli. Ale taky se všechno může v jednom okamžiku zvrhnout a vy proti sobě poštvete síly, které jsou tak staré a temné, že vás mohou přivést k šílenství. Magie tvoří základ fantasy kánonu, ale tahle sbírka vám ukáže, že i tak tradiční téma vás v mnohém dokáže ještě zatraceně překvapit. Předchozí antologie editorské dvojice Hokr–Kyša si prorazily cestu k tisícům čtenářů a ukázaly jim kouzlo české fantastiky. Ve stínu magie jejich představení nové generace českých autorů završuje a vy zkrátka chcete být u toho. Do antologie přispěli: Theo Addair, Roman Bureš, Oskar Fuchs, František Kotleta, Jan Kotouč, Vilém Koubek, Míla Linc, Lucie Lukačovičová, Petra Lukačovičová, Michaela Merglová, Petra Neomillnerová, Julie Nováková, Mark E. Pocha, Kristýna Sněgoňová, Petr Stančík, Zuzana Strachotová, David Šenk, Dalibor Vácha.

Chcete si přečíst knihu?Ve stínu magie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Boris Hokr (ed.),. Číst Ve stínu magie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY