Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové

Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové - Kerri Maherová | I15cajalco.com

...Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená ... Privacy - Chytrabudoucnost.cz ... . Inteligentní a samostatná dívka touží uniknout dohledu přísné matky Rose, šprýmům starších bratrů Jacka a Joea a srovnávání se sestrou ... Lupiči a policajti: Veselé zkazky pro mládež, trampy, noční šoféry a vědce, seniory i opalující se krásky, čtení na deštivou dovolenou u táboráku, ve škole pod l Jeho hrdinkou je jezdkyně Lata Brandisová - „hraběnka se stříbrnými vlasy na zlaté kobylce". Životem Kathleen „Kick" Kennedyové, zapomenuté rebelky z jedné z nejmocnějších politických dynastií, se nechala inspiro ... Debutantka z rodu Kennedyových Román inspirovaný životem ... ... . Životem Kathleen „Kick" Kennedyové, zapomenuté rebelky z jedné z nejmocnějších politických dynastií, se nechala inspirovat americká spisovatelka Kerri Maherová. Působivý román . Debutantka z rodu Kennedyových Debutantka z rodu Kennedyových - Román mapující život Kathleen „Kick" Kennedyové - Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové - Kerri Maherová . Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená. Mladá debutantka stvořila sugestivní a věrohodnou novelu z prostředí severobritského rybářského městečka Whitby v yorkshirském kraji 50. let. ... Napínavý a čtivý román je inspirovaný skutečným příběhem Melity Norwoodové, která byla v roce 1999, ve věku 87, odhalena jako nejdéle sloužící špionka pro KGB v ... Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové eBook Chlapec a jeho pes na konci světa: Dobrodružná sága o odvaze, lásce a naději eBook Placentový rituál: Požehnání tvého života eBook Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti eBook Matrix jako příležitost ... Debutantka z rodu Kennedyových - Román mapující život Kathleen „Kick" Kennedyové - Román inspirovaný životem Kathleen „Kick" Kennedyové - Kerri Maherová . Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick" Kennedyová je nadšená....

INFORMACE

AUTOR
Kerri Maherová
DIMENZE
6,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové.pdf

POPIS

Londýn, 1938. Když jejího otce jmenují do funkce amerického velvyslance v Británii, Kathleen „Kick“ Kennedyová je nadšená. Inteligentní a samostatná dívka touží uniknout dohledu přísné matky Rose, šprýmům starších bratrů Jacka a Joea a srovnávání se sestrou Rosemary. Svým charismatem a duchaplností působí na anglické vyšší kruhy jako živá voda a brzy si podmaní i Billyho Hartingtona, budoucího vévodu z Devonshiru. Jejich láska je však zapovězená, protože katoličtí Kennedyové ani Billyho aristokratická protestantská rodina tento svazek nikdy neschválí. Milenci se přesto vezmou, ale krátce nato se svět ocitne ve víru druhé světové války a Kennedyovi jsou nuceni vrátit se do Spojených států. Kick získává pozici novinářky a připojuje se k Červenému kříži, aby se mohla vrátit do Anglie. Zde ji čeká rozhodnutí, ke komu je skutečně loajální – zda ke své rodině, nebo ke své lásce… Debutantka z rodu Kennedyů je příběhem silné a emancipované dívky žijící v době, kdy mít vlastní názory a jít si svou cestou u žen nebylo v módě… Nabízí zajímavý vhled do života jedné z nejmocnějších rodin světa, která ve dvacátém století psala dějiny.

Chcete si přečíst knihu?Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerri Maherová. Číst Debutantka z rodu Kennedyových: Román inspirovaný životem Kathleen „Kick“ Kennedyové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY