Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů

Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů - Zdeněk Pavlis | I15cajalco.com

...MASNÉMU 1984 - 80 STRAN *** Upozornění : Pokud není přihozeno na položku, pak je možno zažádat o cenu ... Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů - Zdeněk ... ... ... Od Bicana k Lafatovi ... kteří dosáhli či překročili magickou hranici stovky ligových gólů. ... Portréty věhlasných kanonýrů přinášejí beletristicky zpracované fotbalové a životní příběhy slavných hráčů. Obsahují řadu dosud nepublikovaných či málo známých zážitků, epizod, vzpomínek na slavné i méně ... Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Bě ... Kniha Od Bicana k Lafatovi - Klub ligových kanonýrů ... ... ... Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. Běžně expedujeme všemi přepravci. Telefonická podpora 9 - 15 hod. Držme si palce. Dobré knihy Autoři P. Zdeněk Pavlis. ... Od Do. NEJPRODÁVANĚJŠÍ ... tel.723 617198 /email: [email protected] -- sežloutlejší stářím,dobrý stav -- Výběr ligových kanonýrů, kteří překročili 100 gólů v lize. zásilka do 500 gramů pod 5.cm /55kč zásilka od 500 gramů do 1.kg pod 5.cm / 61kč zásilka od 1.kg do 2.kg pod 5.cm /67kč zásilky od 1.kg do 2kg nad 5.cm / 91kč zásilka od 2.kg… Dům knihy.cz > Knihy > Sport > Od Bicana po Lafatu. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Od Bicana po Lafatu. PAVLIS Zdeněk. Info: Olympia, 2019 (1.) - váz., 480 str. EAN: ... Klub ligových kanonýrů. PAVLIS Zdeněk....

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pavlis
DIMENZE
3,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů.pdf

POPIS

Víte, že David Lafata si zapisuje všechny góly odmalička do deníčků? Víte, jak to bylo s aférou, která propukla za první republiky kolem "Franzi" Svobody, o kterého se přetahovala Sparta se Slavií? Znáte životní i sportovní příběhy nejlepších kanonýrů českého i československého fotbalu? Na stránkách nového, doplněného a přepracovaného vydání knihy renomovaného sportovního novináře Zdeňka Pavlise se dozvíte životní příběhy několika generací známých i trochu pozapomenutých fotbalistů, kteří se svými výkony zapsali do naší fotbalové historie. O těch, kteří dosáhli či překročili magickou hranici stovky ligových gólů. Portréty věhlasných kanonýrů přinášejí beletristicky zpracované fotbalové a životní příběhy slavných hráčů. Obsahují řadu dosud nepublikovaných či málo známých zážitků, epizod, vzpomínek na slavné i méně slavné období našeho fotbalu. Přináší rozhovory i vzpomínky kanonýrů, jejich spoluhráčů a pamětníků.

Chcete si přečíst knihu?Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pavlis. Číst Od Bicana k Lafatovi: Klub ligových kanonýrů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY