Vyznání

Vyznání - Svatý Augustin | I15cajalco.com

... (56) sbohem (13) citáty o lásce (98) vyznání lásky ... Argema Vyznání - YouTube ... . Dopisy - vyznání lásky. setříděno podle uveřejnění, hodnocen ... Album Vyznání. Umělec Hana Zagorová. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Rande u Zdi nářků ♫ Mít tě ráda. Ukázky zdarma k poslechu. Nové album po sedmi letech, její celkově dvacáté studiové, velký návrat k… Text písničky Vyznání napsali a hudbu složili Zbyněk 'Bobr' Horák a Karel Holomáč. Pomalou písničku se na kytaru naučí každý, díky ... Dopisy - vyznání lásky | Protebe.cz ... . Pomalou písničku se na kytaru naučí každý, díky výběru jednoduchých a základních akordů. Čeština: Věková struktura bez náboženského vyznání v České republice podle údajů získaných při sčítání lidu, domů a bytů 2011. Zdroj dat: Český statistický úřad Date ...

INFORMACE

AUTOR
Svatý Augustin
DIMENZE
12,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyznání.pdf

POPIS

„Pozdě jsem si tě zamiloval, kráso tak starobylá i tak nová. Pozdě jsem si tě zamiloval.“„Mezi mysliteli starověku je Augustin jediný, kdo chápe ty nejniternější pocity moderního člověka,“ prohlásil španělský filosof Ortega y Gasset.Duchovní autobiografie svatého Augustina patří vedle Bible a Následování Krista ke stálicím na pomyslném nebi duchovní literatury. V čem spočívá nadčasová popularita tohoto díla? Hlavně v tom, že s nevídanou autentičností svědčí o lidské křehkosti i o palčivém hledání a nacházení toho nejpodstatnějšího v životě člověka.Karmelitánské nakladatelství vydává zbrusu nový a kvalitní překlad Vyznání pro čtenáře 21. století. Doplněný je odborným úvodem, vysvětlivkami a rejstříky.

Chcete si přečíst knihu?Vyznání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Svatý Augustin. Číst Vyznání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY