Hadí listiny

Hadí listiny - Jessica Cornwellová | I15cajalco.com

... zákoutích Barcelony. Tajemné vraždy v ulicích Barcelony, slova vyrytá do kůže obětí, zlověstné dopisy, jejichž význam vyšetřovatelé neznají ... Hadí listiny přináší trochu rozporuplné pocity - Hadí ... ... . Jessica Cornwellová: Hadí listiny. ... Hadí lis­ti­ny jsou ohlá­še­ny jako „prv­ní sva­zek mytic­ké tri­lo­gie" a roz­hod­ně jde o pre­ciz­ně vysta­vě­né, do detai­lů pro­pra­co­va­né dílo, kte­ré nene­chá čte­ná­ře kni­hu nedo­číst. Děj si žádá jeho pozor­nost, byť pře­ska­ko­vá ... Protože Hadí listiny nepatří k těm románům, u kterých můžete vypnout mozek a jen tak ... Kniha: Hadí listiny (Jessica Cornwell) | Martinus ... . Děj si žádá jeho pozor­nost, byť pře­ska­ko­vá ... Protože Hadí listiny nepatří k těm románům, u kterých můžete vypnout mozek a jen tak číst. Autorka vás nutí soustředit se. Nejen na románové přechody ze snů do reality. Je třeba také si zvyknout na podivný styl vyprávěn ... Sára - kniha první se dočkala audiopodoby. Nikoliv však jen prostě mluvené, ale přímo DRAMATIZACE. Kniha tak ožívá do podoby, která rozjitří fantazii ještě víc, než i tak dokonalá knižní podoba. Tajemné vraždy v ulicích Barcelony, slova vyrytá do kůže obětí, zlověstné dopisy, jejichž význam vyšetřovatelé neznají. Jen jedno je jisté - pachatel uniká a inspektor Fabregat má pocit, že loví jen stín....

INFORMACE

AUTOR
Jessica Cornwellová
DIMENZE
10,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Hadí listiny.pdf

POPIS

Barcelona, léto 2003 Tři ženy někdo rituálně zavraždil. Do kůže jim vyryl podivné symboly a z úst vyřízl jazyk. Inspektor Fabregat si láme hlavu nad iluminovanými dopisy, které mu kdosi zanechává. Je v nich ukryto vrahovo doznání, nebo jen stopy? A zatímco celá Barcelona křepčí ve víru oslav svátku Jana Křtitele, Natalia Hernandezová, herečka a miláček barcelonské veřejnosti, umírá na schodech katedrály. Město žádá spravedlivou odplatu, avšak Fabregat se marně honí za tajemnými symboly, které zdánlivě nevedou nikam. Barcelona, zima 2014 Vědkyně a zlodějka knih Anna Vercová na Mallorce právě objevila prastaré dopisy. Díky nim Fabregat znovu otevře vyšetřování vraždy Natalie Hernandezové. Anna luští tyto šifry, a také každá barcelonská ulička ji vede dál a dál po stopách vraha. Anna je tak blíže nejen k jeho odhalení, ale i k objevu starověkého rukopisu napsaného jazykem čarodějů a alchymistů: k Hadím listinám.

Chcete si přečíst knihu?Hadí listiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jessica Cornwellová. Číst Hadí listiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY