Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti

Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti - Ladislav Špaček | I15cajalco.com

... Etiketa a etika pro předškoláky + CD Ladislav Špaček, kterého si snad všichni spojují s pojmem "etiketa", píše také velmi úspěšné knihy pro děti ... Knihy o slušném chování pro děti | Knihy Dobrovský ... . V tomto rozhovoru představí již čtvrtý díl série příběhů o ... Kupte knihu Dědečku, vyprávěj o světě (Ladislav Špaček) s 20 % slevou za 279 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 15 miliónů titulů. Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dě ... Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj - YouTube ... . Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům ... Kniha: Dědečku, vyprávěj o světě -- Etiketa a etika pro děti + CD - Ladislav Špaček Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Dětské > Romány, povídky, příběhy > Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3. Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3. ... Dědeček a Viktorka poznávají evropská města Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračování oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a ... Nakupte společně - Dědečku, vyprávěj. Kniha Dědečku, vyprávěj o světě - Etiketa a etika pro děti + CDmp3 patří do série Dědečku, vyprávěj. Z této série Vám nabízíme celkem 4 knihy za zvýhodněnou cenu 977 Kč. Dědečku, vyprávěj - Etiketa a etika pro děti (komplet 3 knihy + 3 CD) Ladislav Špaček Dědečku, už chodím do školy Ladislav Špaček Draka je lepší pozdravit aneb o etiketě Miloš Kratochvíl, Daniela Krolupperová Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračování oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale hlavně se od dědečka dozvídá spoustu informací ... Dědečku, vyprávěj Dědečku, ještě vyprávěj Dědečku, už chodím do školy Slušné chování je to nejcennější, co mohou rodiče svým dětem dát. Naučit je zdravit, vhodně se oblékat, chovat se zdvořile na ulici, na návštěvě či v restauraci, vypěstovat v dětech správné návyky, jak držet příbor a sklenici nebo jak sedět u stolu - to jsou hodnoty, které je ... Dědečku, vyprávěj o svě...

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Špaček
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti.pdf

POPIS

Dědečku, vyprávěj o světě je dalším pokračováním oblíbené série knížek o zvídavé Viktorce a laskavém a moudrém dědečkovi. Tentokrát se společně vypraví na cestu po pěti důležitých evropských zemích. Viktorka se brzy naučí orientovat se na letišti, chovat se v hotelu, využívat své znalosti angličtiny, ale hlavně se od dědečka dozvídá spoustu informací o zemích, které navštěvují, o jejich historii, jazycích, národních jídlech a tradicích. Dědeček jí vypráví pověsti a historické příběhy, z nichž Viktorka pozná, že žijeme v nejkrásnější době evropských dějin. Pro velký úspěch stejné koncepce předchozích dílů je knížka doplněna o CD, jež načetl sám Ladislav Špaček.

Chcete si přečíst knihu?Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Špaček. Číst Dědečku, vyprávěj o světě: Etiketa a etika pro děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY