Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka

Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka - Ivana Vlková | I15cajalco.com

...ší díl edice Od zápisu do lavice je tady ... Od zápisu do lavice / Nejlevnější knihy ... . Všechny informace o produktu Kniha Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka. Kniha: Od zápisu do lavice -- Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka - Ivana Vlková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Soubor pracovních listů pro optimální ... Od zápisu do lavice / Nejlevnější knihy ... . Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka Pro děti 5-7 let. Jako prevence specifických poruch učení. Máte doma budoucího prvňáčka? Pak je tato publikace určena právě Vám! Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání. Autorka ... Od zápisu do lavice. Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka ... které zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti (např. schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy ... Od zápisu do lavice - Předmatematické představy. Ivana Vlková ,Honza Smolík. Pasparta. Tato publikace je určena dětem v předškolním věku od 5 do 7 let.Jeho cílem je rozšířit dětem obzory v oblasti matematických představ, které je třeba rozvíjet již před nástupem školní docházky. Kupte knihu Od zápisu do lavice (Ivana Vlková) s 16 % slevou za 126 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Hledáte Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka od Ivana Vlková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání. Tento sešit z edice Od zápisu do lavice má podtitul Předmatematické představy a je určen dětem v předškolním a raném školním věku od 5 do 7 let. Pro děti 5-7 let, ideální jako prevence specifických poruch učení Další díl edice Od zápisu do lavice je tady. Volně navazuje na předchozí díly a obsahuje 28 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti u předškolních dětí, nebo čerstvých školáků. Od zápisu do lavice - Sluchové vnímání: Soubor pracovních listů pro optimální rozvoj schopností a dovedností předškoláka, pro děti 5-7 let Věnujte svému dítěti patnáct minut denně k rozvoji dovedností, které jsou nezbytné pro úspěšné osvojení čtení, psaní a počítání. Tento sešit z edice Od zápisu do lavice má ...

INFORMACE

AUTOR
Ivana Vlková
DIMENZE
5,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka.pdf

POPIS

Pro děti 5-7 let, ideální jako prevence specifických poruch učení Další díl edice Od zápisu do lavice je tady. Volně navazuje na předchozí díly a obsahuje 28 pracovních listů se cvičeními, která zábavnou formou rozvíjejí percepční a kognitivní dovednosti u předškolních dětí, nebo čerstvých školáků. Jedná se o průřezový sešit, který nabízí ke každé dovednosti několik cvičení. Dítě si tak procvičí schopnosti zrakové, prostorové, sluchové, dále grafomotoriku, vizuomotoriku, řeč, logické myšlení, paměť, předmatematické představy, ale i sociální a emoční dovednosti a orientaci v časové a dějové posloupnosti. Úlohy jsou koncipovány tak, aby se zároveň zapojilo co nejvíce smyslů a rozvíjela se jemná motorika i grafomotorika. Autorka shrnuje své poznatky posbírané během 20leté praxe s dětmi v rámci percepčně-motorického přípravného kurzu, který provozuje ve dvanácti mateřských školách. Pracovní listy obsažené v jednotlivých sešitech této edice slouží k nácviku činností, na něž je potřeba se u dětí zaměřovat. Jedná se o úlohy, se kterými mají děti v posledním ročníku školky ještě potíž, a je tedy potřeba více času na jejich stimulaci, a to i v domácím prostředí. Sešit doplňují hravé ilustrace Honzy Smolíka, jehož kresby děti znají i z některých populárních večerníčků či dětských časopisů.

Chcete si přečíst knihu?Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Vlková. Číst Od zápisu do lavice - rozvoj schopností a dovedností předškoláka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY