Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic

Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic - Tomáš Šebek | I15cajalco.com

...m na úskalí z roku 1932 pátrá Poirot po strůjci série pokusů o zabití mladé majitelky zchátralé vily - tentokrát se však zdá, že narazil na soupeře přinejmenším sobě ... Nebe nad Jemenem -- V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... ... Africká zima - V Jižním Súdánu s Lékaři bez hranic, Nakladatelství Paseka, Praha 2017, ISBN 978-80-7432-863-3 Nebe nad Jemenem. V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic , Nakladatelství Paseka , Praha 2019, ISBN 978-80-7637-005- Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Šebek, Tomáš: Název: Nebe nad Jemenem: Podnázev: v jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic: Autor: Tomáš Šebek Nebe nad Jemenem V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic . Tomáš Šebek; Tomáš Šebek . 4,6 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Geografie a cestování ... Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhř ... Nebe nad Jemenem - V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ... ... . Tomáš Šebek; Tomáš Šebek . 4,6 . Sledovat autora . Biografie a životopisy Geografie a cestování ... Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu ......

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Šebek
DIMENZE
12,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic.pdf

POPIS

Odjet jako chirurg na misi s Lékaři bez hranic neznamená jen vracet vyhřezlá střeva zpátky do břicha. I přes každodenní hřmění střelby, všudypřítomnou hrozbu cholery, operace těžce postřelených dětí a nedostatek spánku se Tomáš Šebek na své jemenské misi snaží pozorovat běžný život, který se skrývá pod tímto válečným závojem. Jak se žije muslimským lékařkám? Jaké lidské příběhy se ukrývají za tvářemi pacientů a co o nás prozrazují naše jména? To vše popisuje Tomáš Šebek ve své nejnovější knize z místa současné největší humanitární katastrofy na světě, ale zároveň nezapomíná zapojit i smysl pro humor a nadsázku.

Chcete si přečíst knihu?Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Šebek. Číst Nebe nad Jemenem: V jihozápadní Asii s Lékaři bez hranic Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY