Rakvář

Rakvář - Sharon J. Bolton | I15cajalco.com

...o nemilosrdný vrah? Jeho tajemství pohřbili s ním… Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého ... Soutěž o knihu Rakvář | Vaše soutěže ... ... Rakvář 4.5. 4 recenze ; Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Larry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své oběti pohřbíval do vlastnoručně vyrobených rakví, kam pokaždé přidal sošku nesoucí podobu Rakvář. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoc ... Kniha: Rakvář - Sharon J. Bolton | Knihy.ABZ.cz ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 1x kniha Rakvář Srpen 1999 V úporně horkém dni se policistka Florence Loveladyová účastní pohřbu muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Glassbrook, velmi zručný truhlář a majitel pohřební služby, tehdy své oběti věznil a pak je zaživa pohřbíval ve vlastnoručně zhotovených rakvích. Původní cena 399,00 Kč Sleva 25 % 100,00 Kč Cena s DPH 299,00 Sleva platí do vyprodání zásob Cena bez DPH 271,82 Kč Rakvář 312 Kč Policistka Florence Loveladyová se po letech vrací do městečka, kde začala svoji kariéru, aby se zúčastnila pohřbu muže, kterého usvědčila z několika vražd. Zdánlivě příkladný otec Larry Glassbrook své oběti zaživa pohřbíval ve vlastnoručně zhotovených rakvích a do každé přidal sošku, která ... Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Larry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své oběti pohřbíval do vlastnoručně vyrobených rakví, kam pokaždé přidal sošku nesoucí podobu zavražděného. Rakvář Policistka Florence Loveladyová se po letech vrací do městečka, kde začala svoji kariéru, aby se zúčastnila pohřbu muže, kterého usvědčila z několika vražd. Zdánlivě příkladný otec Larry Glassbrook své oběti zaživa pohřbíval ve vlastnoručně zhotovených rakvích a do každé přidal sošku, která nesla ... Bazar - Srpen 1999 V úporně horkém dni se policistka Florence Loveladyová účastní pohřbu muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Glassb... Rakvář. Sharon J. Bolton. pevná vazba Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Harry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své… Film Rakvář se odehrává v malé vesnici ve státě Goa. Anton Gomes...

INFORMACE

AUTOR
Sharon J. Bolton
DIMENZE
4,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakvář.pdf

POPIS

Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Harry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své oběti pohřbíval do vlastnoručně vyrobených rakví, kam pokaždé přidal sošku nesoucí podobu zavražděného. Po pohřbu Florence zajde do Glassbrookova domu a najde tam sošku, která ztvárňuje ji samotnou. Znamená to snad, že vrah je stále na svobodě?

Chcete si přečíst knihu?Rakvář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon J. Bolton. Číst Rakvář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY