Historky z koule

Historky z koule - Oto Linhart | I15cajalco.com

...ch (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule ... Historky z koule - Česká a slovenská próza | Pipkin.cz ... . Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás ... Po dvou románech (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskav ... Historky z koule - Linhart Oto levně, cena 116 Kč ... ... . Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás skutečně drží pohromadě. Před několika lety se Oto Linhart proměnil v Adama T. Blahosze a vydal pod jeho jménem dva romány (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018).Nyní přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule.Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy ... Pulp Fiction: HISTORKY Z KOULE. Železná koule. January 26 · Nebyli jsme sice první, zato nebudem ani nejlepší. Ostatně to budete moct zhodnotit sami už 3. února, kdy startuje Koulí podcast. Oto Linhart (* 2. června 1958, Praha) je český publicista, spisovatel a básník.Literární tvorbě se věnuje od dob studií na Fakultě žurnalistiky UK. Prošel mnoha profesemi (jako redaktor ČT, vedoucí redaktor deníku Prostor, editor časopisu Playboye, vedoucí marketingu Rádia Alfa, manažer komunikace společnosti Opel C & S, ředitel odboru komunikace Skanska CS a. s.). Železná fikce: Historky z Koule. Železná koule. August 23, 2016 · Obešli jsme pár baráků, abychom zjistili, co by byli lidi ochotný udělat pro doživotní členství v Železný kouli. Jak můžete vidět na videu, neobešlo se to bez násilí... Po dvou románech (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a ... Po dvou románech (Příběh zděšeného muže - 2014 a Obejmi mě dočista, dočista - 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás ... Úvod > Nové knihy > Beletrie pro dospělé > Romány, povídky, novely > Humor, satira > Oto Linhart - Historky z koule Nové knihy. Beletrie pro dospělé ......

INFORMACE

AUTOR
Oto Linhart
DIMENZE
12,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Historky z koule.pdf

POPIS

Po dvou románech (Příběh zděšeného muže – 2014 a Obejmi mě dočista, dočista – 2018) přichází autor se sbírkou povídek Historky z koule. Stejně jako v románech mapuje bláznivé i bláhové projevy dnešní doby, jen zdánlivě racionální, a s humorem, někdy laskavým, a jindy nabroušeným, pojmenovává to, co nás skutečně drží pohromadě. Desítka Linhartových povídek je tak dokladem, že i na malé ploše lze leccos podstatného sdělit. Pokud se o váš úsměv aspoň občas otře neuchopitelná nostalgie po životě, splnily Historky z koule svůj účel.

Chcete si přečíst knihu?Historky z koule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Oto Linhart. Číst Historky z koule Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY