Lapka - Poklad tří králů 2. díl

Lapka - Poklad tří králů 2. díl - Janne Kukkonen | I15cajalco.com

...stě - je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků, který jí… Lapka - Poklad tří králů (2 ... Kniha Lapka - Poklad tří králů (2. díl) | Moja-Kniha.sk ... . díl) Kukkonen, Janne. 4 dny. Naše cena: 254 Kč Lapka - Poklad tří králů (3. díl) 3. díl Autor: Janne Kukkonen - Neohrožená loupežnice Lili už prošla tajuplné hrady, prozkoumala ponurá sklepení i hrobky ukrývající drahocenné poklady. Poradila si zatím se vším, ale Klan ohně jí ... Lapka: Poklad tří králů je úvodním dílem chystané trilogie a tak již teď se sluší upozornit, že tato kniha vás prav ... Lapka - Poklad tří králů (1.díl) | Albatrosmedia.cz ... ... Lapka: Poklad tří králů je úvodním dílem chystané trilogie a tak již teď se sluší upozornit, že tato kniha vás pravděpodobně po příběhové stránce moc neuspokojí. Nejen že se zde teprve seznamujeme se samotným prostředím a postavami, ale dříve než se začne vlastně něco dít, je konec....

INFORMACE

AUTOR
Janne Kukkonen
DIMENZE
8,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Lapka - Poklad tří králů 2. díl.pdf

POPIS

Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Při jedné loupeži se ale zaplete do nebezpečné sítě, která se táhne až do nadpřirozených hlubin minulosti. Stane se terčem vydírání mocichtivého hraběte, pro kterého má splnit nelehký úkol. Budou jí stačit síly a důvtip na to, aby přechytračila Klan ohně a zachránila svého nejbližšího přítele, učitele Seamuse?

Chcete si přečíst knihu?Lapka - Poklad tří králů 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janne Kukkonen. Číst Lapka - Poklad tří králů 2. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY