Lapka - Poklad tří králů 2. díl

Lapka - Poklad tří králů 2. díl - Janne Kukkonen | I15cajalco.com

...zkoumala ponurá sklepení i hrobky ukrývající drahocenné poklady ... Kniha Lapka - Poklad tří králů (2. díl) | Moja-Kniha.sk ... . Hledáte Lapka - Poklad tří králů (1.díl) od Janne Kukkonen? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Lapka - Poklad tří králů (3. díl) - Janne Kukkonen . Neohrožená loupežnice Lili už prošla tajuplné hrady, prozkoumala ponurá sklepení i hrobky ukrývající drahocenné poklady. Poradila si zatím se vším, ale Klan ohně jí nelítostně šlap ... Lapka - Poklad tří králů (1.díl) | Albatrosmedia.cz ... . Poradila si zatím se vším, ale Klan ohně jí nelítostně šlape na paty. A začíná Lapka - Poklad tří králů (2. díl) ... Anotace. Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Při jedné loupeži se ale zaplete do nebezpečné sítě, která se táhne až do nadpřirozených hlubin minulosti. Stane se terčem vydírání ... Objednávejte knihu Lapka - Poklad tří králů (3. díl) v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ANOTACE: Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Při jedné loupeži se ale zaplete do nebezpečné sítě, která se táhne až do nadpřirozených hlubin minulosti. Stane se terčem vydírání mocichtivého hraběte, pro kterého má splnit nelehký úkol. Lapka - Poklad tří králů (3. díl) VYBER > KOMIKSY > DĚTSKÉ > LAPKA-10 % 299 K ... Lapka - Poklad tří králů (1.díl) 1. díl. Kukkonen Janne. Fragment , 2019 1. kniha v sérii Lapka. O čem je kniha Poklad tří králů - 1. díl? Mladá dívka mezi zlodějíčky? Kdo to kdy viděl! Lapka Lili je ale rozhodně na svém místě - je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků, který jí kdovíjak nevěří a zásobuje ji jen podřadnými úkoly. Lapka - Poklad tří králů 2. díl Janne Kukkonen. 299 Kč. 269 Kč-10%. Kniha Mladá dívka mezi zlodějíčky? Lapka - Poklad tří králů Janne Kukkonen. 299 Kč. 269 Kč. Nahoru ... Fragment Lapka - Poklad tří králů (1.díl) - Janne Kukkonen. Malá loupežnice vyráží do boje s prastarým zlem. Dobrodružný fantasy komiks pro děti. Mladá dívka mezi zlodějíčky? Kdo to kdy viděl! Lapka Lili je ale rozhodně na svém místě - je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků, který jí… Lapka - Poklad tří králů (2. díl) Kukkonen, Janne. 4 dny. Naše cena: 254 Kč Lapka - Poklad tří králů (3. díl) 3. díl Autor: Janne Kukkonen - Neohrožená loupežnice Lili už prošla tajuplné hrady, prozkoumala ponurá sklepení i hrobky ukrývající drahocenné poklady. Poradila si zatím se vším, ale Klan ohně jí ... Lapka: Poklad tří králů je úvodním dílem chystané trilogie a tak již teď se sluší upozornit, že tato kniha vás pravděpodobně po příběhové stránce moc neuspokojí. Nejen že se zde teprve seznamujeme se samotným prostředím a postavami, ale dříve než se začne vlastně něco dít, je konec....

INFORMACE

AUTOR
Janne Kukkonen
DIMENZE
10,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Lapka - Poklad tří králů 2. díl.pdf

POPIS

Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Při jedné loupeži se ale zaplete do nebezpečné sítě, která se táhne až do nadpřirozených hlubin minulosti. Stane se terčem vydírání mocichtivého hraběte, pro kterého má splnit nelehký úkol. Budou jí stačit síly a důvtip na to, aby přechytračila Klan ohně a zachránila svého nejbližšího přítele, učitele Seamuse?

Chcete si přečíst knihu?Lapka - Poklad tří králů 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janne Kukkonen. Číst Lapka - Poklad tří králů 2. díl Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY