Les přízraků

Les přízraků - Juraj Červenák | I15cajalco.com

...ta. Klidné Vánoce Joachima Steina s rodinou na hradě Stříbrná skála zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov ... Tajemná místa: Lesy přízraků, podivných hlasů a sebevrahů ... ... . KDO JE ZODPOVĚDNÝ ZA SÉRII TEMNÝCH SKUTKŮ A CO SE SKRÝVÁ V PROKLETÉM HVOZDĚ? Klidné Vánoce Joachima Steina s rodinou na hradě Stříbrná skála zkalí potyčka se... Kapitán Stein a pavučina zločinů v Dračím městě a zakletých horách. Další z historických detektivek s Joachimem Steinem, zasazených do dob protitureckých válek na sklonku 16. století, odkrývá kapitánova z ... Les přízraků — Tympanum ... . Další z historických detektivek s Joachimem Steinem, zasazených do dob protitureckých válek na sklonku 16. století, odkrývá kapitánova zranitelná místa. Klidné Vánoce Joachima Steina s rodinou na hradě Stříbrná skála zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Les přízraků - Audioteka.cz je mobilní služba s audioknihami. Poslouchejte ihned kapitoly zdarma nejlepších audioknih! Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Zatímco Stein s věrným pobočníkem Jarošem zjišťují, zda šlo o únos a kdo za ním stojí ... 0 hodnocení Les přízraků 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična ... Les přízraků. Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Elektronická kniha Les přízraků na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Les přízraků od ostatných používateľov. Nakupujte... Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Hledáte Les přízraků od Juraj Červenák? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Juraj Červenák
DIMENZE
10,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Les přízraků.pdf

POPIS

Joachim Stein zimuje na hradě Stříbrná skála. Klidné Vánoce s rodinou však zkalí potyčka se zločineckým podsvětím v nedalekém městě Trutnov. Vzápětí kapitána požádá o pomoc bohatá šlechtična Beatrix Zilvárová, jejíž milovaný synovec a dědic Adam zmizel na lovu. Zatímco Stein s věrným pobočníkem Jarošem zjišťují, zda šlo o únos a kdo za ním stojí, přímo v ulicích Trutnova dojde k brutální vraždě váženého měšťana. Aby rozpletli záhady, které jsou možná propojené, musejí se kapitán a seržant vydat až do strašidelného lesa v Krkonoších a bojovat tam o holý život. Navíc ve Steinovi narůstá obava, že by nebezpečí mohlo ohrozit i jeho nejbližší. Juraj Červenák přináší už šestou knihu z cyklu historických detektivek zasazených do dob protitureckých válek na sklonku šestnáctého století.

Chcete si přečíst knihu?Les přízraků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Červenák. Číst Les přízraků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY