Kdo se bojí, nesmí do Prahy: aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí

Kdo se bojí, nesmí do Prahy: aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí - Jaroslava Dejlová, | I15cajalco.com

...ech: 1x: Nápověda - Podmínky užit .. ... Hlavy popravených českých pánů se našly v Mostecké věži ... ... . Kdo se bojí, nesmí do Prahy, aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí. ... Součástí kulturního dědictví Prahy jsou i její pověsti, které bychom měli umět ocenit stejně jako její hmotné památky. Knížka vznikla jako doprovodná publikace k stejnojmenné výstavě a určila si za cíl připomenout pražské pověsti ... Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí | Kam s dětmi - aktivity pro děti a jejich rodiče Kompletní technická specifikace produktu Kdo se bojí, nesmí do Prahy. aneb strašidelné příběhy z pražs ... Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb Strašidelné příběhy z ... ... . aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí - Magdalena Bořkovcová, Jaroslava Dejlová, Martina Nožičková, Markéta Stará, Magda Kadlecová a další informace o produktu. Žánr: mytologický Vydal: Muzeum hlavního města Prahy Rok a měsíc vydání: 2013 Vydání: Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb Strašidelné příběhy z pražských pověstí - KupKOMIKS 2010 Výstava Kdo se bojí, nesmí do Prahy je koncipována jako herní procházka po objektech Muzea hl. města Prahy, kde se představí nadpřirozené bytosti a zjevení společně s jejich příběhy z pražských pověstí. aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí ... Knížka vznikla jako doprovodná publikace k stejnojmenné výstavě a určila si za cíl připomenout pražské pověsti a zvláště nadpřirozené bytosti, které v nich vystupují. ... Recenze produktu Kdo se bojí, nesmí do Prahy. Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí . ... Kdo se bojí, nesmí do Prahy, kterou můžete zakoupit i na našem e-shopu. V knize najdete komiksy prezentované ve všech výstavních objektech. ... Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí . Pohozené hlavy jsou součástí výstavy Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb Strašidelné příběhy z českých pověstí. Výstavu s kvízem, jehož rozluštění najdete v Podskalské celnici na Výtoni, připravilo Muzeum hlavního města Prahy, které v letošním roce získalo některé z pražských věží, na nichž se provádí. Kdo se bojí, nesmí do Prahy aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí . 2014-01-14 11:59. Termín: 20. 11. 2013 - 29. 6. 2014 Místo: hlavní budova muzea Prašná brána Staroměstská mostecká věž Malostranská mostecká věž Mikulášská zvonice Podskalská celnice na Výtoni Kdo se bojí, nesmí do Prahy. Výstava představuje strašidelné pověsti Dvanáct sťatých hlav českých pánů ve vrcholku věže či vodn...

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Dejlová,
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo se bojí, nesmí do Prahy: aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí.pdf

POPIS

Nejen paláce a křivolaké uličky města utvářejí Prahu magickou, nýbrž také tajemná atmosféra, která ji obestírá a po generace podněcuje obrazotvornost jejích obdivovatelů. Součástí kulturního dědictví Prahy jsou i její pověsti, které bychom měli umět ocenit stejně jako její hmotné památky. Knížka vznikla jako doprovodná publikace k stejnojmenné výstavě a určila si za cíl připomenout pražské pověsti a zvláště nadpřirozené bytosti, které v nich vystupují. Jejich nejzajímavější příběhy a osudy jsou představeny formou komiksového zpracování v osobitém pojetí šesti mladých výtvarnic.

Chcete si přečíst knihu?Kdo se bojí, nesmí do Prahy: aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Dejlová,. Číst Kdo se bojí, nesmí do Prahy: aneb strašidelné příběhy z pražských pověstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY