Muži, kteří nenávidí ženy

Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson | I15cajalco.com

...e ... Kniha Muži, kteří nemají ženy Přidat komentář ... Muži, kteří nenávidí ženy (Milénium, #1) by Stieg Larsson ... . engelbert. 1 06. dubna. Mě ty povídky připadají, jako kdyby mi autor viděl do hlavy, když jsem v mládí, ve chvílích třeskuté dlouhé chvíle, zkoušel jalově přemítat o životě. ... Muži, kteří nenávidí ženy je krimifilm z roku 2009, spadající do žánrů krimi, mysteriozní a thriller. V hlavních rolích Michael Nyqvist, Noomi Rapace a Lena Endre. Režie: Niels Arden OplevPřed čtyřiceti lety zmizela H ... Muži, kteří nenávidí ženy - Stieg Larsson - Megaknihy.cz ... . Režie: Niels Arden OplevPřed čtyřiceti lety zmizela Harriet Vangerová z rodinného setkání konaného na ostrově, který vlastnil a... Muži, kteří nenávidí ženy. Série (3) Čtenářské recenze (17) Recenze v médiích (4) Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; DALŠÍ TITULY V SÉRII: Trilogie Milénium v novém vydán í. Dívka, která kopla do vosího hnízda ... Muži, kteří nenávidí ženy - Milénium 1 - trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. Herec Martin Stránský v audio verzi první části tohoto románu exceluje. Známý novinář a spolumajitel časopisu Miléni Muži, kteří nenávidí ženy I když knížka nepatří mezi mé nejoblíbenější, stejnak jsem jí přečetl jedním dechem. A když jsem zaslechl, že se nějaký blázen pokusil tuhle šest set stránkovou bichly přenést na filmové plátno, nemohl jsem jen tak čekat a nevidět to. Muži, kteří nenávidí ženy: recenze filmu. Marek Čech 17. ledna 2012. TWEET SDÍLET. 14 Zobrazit galerii. ... Fyzicky zdánlivě křehká dívka, nenávidějící muže, kteří nenávidí ženy, se ale odmítá smířit s rolí oběti a připraví svému trýzniteli odvetu, již by asi většina pánského publika nechtěla pocítit na ......

INFORMACE

AUTOR
Stieg Larsson
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži, kteří nenávidí ženy.pdf

POPIS

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou hackerkou, která se stane pro jeho pátrání nepostradatelnou. Blomkvist a Salanderová tvoří neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Společně začnou brzy rozkrývat temnou a krvavou rodinnou historii. Trilogie Milénium hvězdy švédské kriminální literatury Stiega Larssona sklidila ihned po svém vydání mimořádný úspěch u čtenářů i kritiky. První díl (Muž, který nenáviděl ženy) dostal v roce 2005 cenu za nejlepší skandinávský kriminální román, druhý díl (Dívka, která si hrála s ohněm) byl oceněn jako nejlepší švédský kriminální román roku 2006, a poslední (Ztracené vzdušné zámky) získal cenu Kniha roku. Larsson není autorem, který by se spokojil s naplněním žánrových konvencí, píše se silným zanícením pro problémy současnosti, uvažuje o vztahu politiky a morálky, klade otázky a hledá zodpovědnost. Šíře jeho znalostí odpovídá hloubce pohledu na věc, což činí příběh velmi věrohodným. Má fantastickou schopnost udržet napětí v mnoha komplikovaných paralelně se odvíjejících zápletkách a současně je brilantně propojovat. Svým bohatým jazykem a stylem navazuje na tu nejlepší severskou vypravěčskou tradici.

Chcete si přečíst knihu?Muži, kteří nenávidí ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stieg Larsson. Číst Muži, kteří nenávidí ženy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY