Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek

Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek - Monika Kompaníková, | I15cajalco.com

...á, kol. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším ... Soutěž o tři knihy Kapky na kameni - 50 příběhů českých a ... ... . (50 příběhů českých a slovenských rebelek) Padesát příběhů českých a slovenských rebelek připomíná Milenu Jesenskou, Martu Kubišovou, Věru Čáslavskou, Libuši Niklovou a mnohé další hrdinky všedního dne. Fotogalerie 2 Z knihy Kapky na kameni (50 příběhů československých rebelek) - advokátka Dagmar Burešová | foto: Albatros Kapky na kameni. 50 příběhů českých a slo ... Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek ... . Fotogalerie 2 Z knihy Kapky na kameni (50 příběhů československých rebelek) - advokátka Dagmar Burešová | foto: Albatros Kapky na kameni. 50 příběhů českých a slovenských rebelek. Vydalo: nakladatelství Albatros Počet stran: 224 Vazba: pevná bez přebalu Vydáno: 10/2019 ISBN: 978-80-00-05673-9. Přečtěte si více o knize Kapky na kameni, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Albatros patřící pod společnost Albatros Media. Všechny informace o produktu Kniha Kapky na kameni, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kapky na kameni. Kapky na kameni od 247 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. 50 příběhů českých a slovenských rebelek. ... a lásku ke své zemi. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším. ... 50 příběhů českých a slovenských rebelek : Druh sortimentu Kniha : Značka ALBATROS Po vzoru nedávno vydaných Příběhů na dobrou noc pro malé rebelky (konečně) vyšly i příběhy českých a slovenských žen, které se, mnohdy aniž by to tušily, podílely na změně vnímání postavení žen v naší společnosti. Odhalte 50 příběhů českých a slovenských rebelek Štítky: Kniha Ostatní Zasoutěžte si s námi o knihu Kapky na kameni, která obsahuje 50 příběhů žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Každý ze tří výherců získá knihu Kapky na kameni: Název: Kapky na kameni - 50 příběhů českých a slovenských rebelek; Autor: Gabriela Futová, Veronika Šikulová, Zuzana Štelbaská, Klára Kubíčková, Monika Kompaníková, Monika Kapráliková, Hana Krutílková, Kamila Musilová, Lucie Jarkovská Žánr: literatura pro dívky, beletrie, další dětské knihy Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Poz...

INFORMACE

AUTOR
Monika Kompaníková,
DIMENZE
4,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek.pdf

POPIS

Příběhy padesáti žen a dívek z Čech a Slovenska, které posouvaly hranice. Nenápadné ale vytrvalé rebelky bojovaly za práva žen, snažily se uplatnit v umění, sportu nebo ve vědě. Některé z nich používaly i opravdové zbraně, ale většina z nich jen svůj hlas, um, vytrvalost a lásku ke své zemi. Některé známé, jiné zapomenuté, ale všechny si zaslouží naši pozornost, protože jako kapky na kameni, krůček po krůčku, prošlapaly cestičku těm dalším.

Chcete si přečíst knihu?Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kompaníková,. Číst Kapky na kameni: 50 příběhů českých a slovenských rebelek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY