Velká samota

Velká samota - Kristin Hannahová | I15cajalco.com

...t, upadá. Velká ryba (2003) Velká svatba (2013) Velká šestka (2014) Velká filmová loupež (1986) První velká vlaková loupež (1978) Velká vánoční jízda (2011) Velká čínská zeď (2016) Samota (TV film) (2001) Mordparta - Samota (S01E02) (epizoda) (2016) Samota (2007) Chirurgové - Samota (S02E11) (epizoda) (2005) Samota (TV film) (1965) Všechny informace o produktu Kniha Velká samota, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velká samota ... Velká samota (1960) - Full Cast & Crew - IMDb ... . Velká samota od 283 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Velká samota (1960) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů - tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehr ... Velká samota | celý film | Česká filmová klasika - YouTube ... . Velká samota od 283 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Velká samota (1960) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů - tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské ... Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů - tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské ... Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů - tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské ... Je film Velká samota dostupný online na stiahnutie na Netflixe, iTunes alebo Google Play? S titulkami alebo dabingom? Máme podrobné porovnanie. 13928 realit v nabídce prodej pozemků. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených poze...

INFORMACE

AUTOR
Kristin Hannahová
DIMENZE
6,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká samota.pdf

POPIS

Rok 1974. Ernst Allbright se z bojů ve Vietnamu vrací domů jako jiný člověk. Je neklidný, trpí nočními můrami, nedokáže si udržet práci. Když mu řízením osudu spadne do klína chata na Aljašce, rozhodne se, že se tam i s celou rodinou přestěhuje. Divoká, krásná a nezávislá země se jim má stát novým domovem, kde budou konečně spokojeně žít. Také třináctiletá dcera Leni doufá, že společný nový začátek alespoň trochu zklidní bouřlivý vztah jejích rodičů. Po příchodu na Aljašku se zprvu zdá, že se jejich nové útočiště a společenství místních drsných a silných mužů a ještě silnějších žen skutečně stane lékem na všechna jejich trápení. Když však přijde zima, Ernstův psychický stav se prudce zhorší a rodina Allbrightových se začne nezadržitelně rozpadat. Spolu s další vánicí zasáhne Leni a její matku poznání, před kterým tak dlouho zavíraly oči: v okolní divočině je nikdo nezachrání, pokud jim má někdo pomoct, musejí to být ony samy. Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů – tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské divočiny.“ – Entertainment Weekly „Husarský kousek – Velká samota je kombinací řecké tragédie, příběhu mladistvé lásky a la Romeo Julie a procítěného vztahového románu.“ – Kirkus Review of Books #1 New York Times bestseller! Aljaška, 1974. Nepředvídatelná. Neodpouštějící. Nezkrocená. Pro rodinu v krizi je to ultimátní test přežití.

Chcete si přečíst knihu?Velká samota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristin Hannahová. Číst Velká samota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY