Velká samota

Velká samota - Kristin Hannahová | I15cajalco.com

...ejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů - tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské ... Velká samota (1960) - Full Cast & Crew - IMDb ... ... Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. Products specifications. Název v originále The Great Alone : Druh sortimentu Kniha : Autor ... Poznámky Protože mé celkem intenzivní sledování seriálu Mentalista se chýlí ke konci, tak jen pár (konkrétně 10) poznámek na závěr. Ostat... He introduced Forman to cinem ... Velká samota | celý film | Česká filmová klasika - YouTube ... ... Poznámky Protože mé celkem intenzivní sledování seriálu Mentalista se chýlí ke konci, tak jen pár (konkrétně 10) poznámek na závěr. Ostat... He introduced Forman to cinematographer Miroslav Ondříček whom he knew from Velká samota. He then directed his first feature, Intimate Lighting, which was released in 1965 and is considered by some to be Passer's masterpiece. In 1969, after Warsaw Pact invasion, Passer and Forman left Czechoslovakia together....

INFORMACE

AUTOR
Kristin Hannahová
DIMENZE
3,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká samota.pdf

POPIS

Rok 1974. Ernst Allbright se z bojů ve Vietnamu vrací domů jako jiný člověk. Je neklidný, trpí nočními můrami, nedokáže si udržet práci. Když mu řízením osudu spadne do klína chata na Aljašce, rozhodne se, že se tam i s celou rodinou přestěhuje. Divoká, krásná a nezávislá země se jim má stát novým domovem, kde budou konečně spokojeně žít. Také třináctiletá dcera Leni doufá, že společný nový začátek alespoň trochu zklidní bouřlivý vztah jejích rodičů. Po příchodu na Aljašku se zprvu zdá, že se jejich nové útočiště a společenství místních drsných a silných mužů a ještě silnějších žen skutečně stane lékem na všechna jejich trápení. Když však přijde zima, Ernstův psychický stav se prudce zhorší a rodina Allbrightových se začne nezadržitelně rozpadat. Spolu s další vánicí zasáhne Leni a její matku poznání, před kterým tak dlouho zavíraly oči: v okolní divočině je nikdo nezachrání, pokud jim má někdo pomoct, musejí to být ony samy. Velká samota je úchvatný příběh o lidské křehkosti a houževnatosti, o nádherné, ale nesmiřitelné přírodě, která měří všem naprosto stejným metrem. „Hannahová opět útočí na čelo žebříčku bestsellerů – tentokrát s Velkou samotou, rodinnou ságou odehrávající se v srdci drsné, ale překrásné aljašské divočiny.“ – Entertainment Weekly „Husarský kousek – Velká samota je kombinací řecké tragédie, příběhu mladistvé lásky a la Romeo Julie a procítěného vztahového románu.“ – Kirkus Review of Books #1 New York Times bestseller! Aljaška, 1974. Nepředvídatelná. Neodpouštějící. Nezkrocená. Pro rodinu v krizi je to ultimátní test přežití.

Chcete si přečíst knihu?Velká samota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristin Hannahová. Číst Velká samota Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY