Nulté číslo

Nulté číslo - Umberto Eco | I15cajalco.com

...átku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat ... Nulté číslo - Umberto Eco od 263 Kč - Heureka.cz ... . Zaplete se přitom do šíleného příběhu, v němž hraje roli mrtvola lži-Mussoliniho, vražda papeže Jana Pavla I., Rudé brigády, CIA, mafie a houfy spiklenců. V nedeľnom čítaní prinášame úryvok z posledného románu Umberta Eca Nulté číslo. Sčasti detektívka, sčasti portrét mediálneho sveta v 21. storočí. Trochu o Mussoliniho dvojníkovi, trochu o redakcii fiktívnych novín. V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redak ... Nulté číslo - Umberto Eco | Audiokniha MP3 na Alza.cz ... . V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redakce. Ztroskotaný nájemný spisovatel připravuje nulté číslo bulvárního plátku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat. Zaplete se přitom do šíleného příběhu, v němž hraje roli mrtvola lži-Mussoliniho, vražda papeže Jana Umberto Eco: Nulté číslo. Najnovší román autora Mena ruže a Pražského cintorína je provokatívnym rozprávaním aj o 21. storočí. Pri čítaní tejto knihy platí: čím bizarnejšie sú denné správy, tým lepšie vidieť, kde to vlastne žijeme. Nulté číslo patří k té "stravitelnější" části Ecovy tvorby. Ukazuje tu svět novinařiny, nikoli v tom nejzářnějším světle, a prostředí Milána, nikoli však tak idylické, jak ho známe z turistických průvodců. Nulté číslo doporučuji zejména v tom případě, že s Ecovými romány začínáte. Nulté číslo Očividne platí, že ako na nový rok, tak po celý rok. A keďže som prvú tohtoročnú knihu ohundrala, je mi zrejme súdené ohundrávať aj tie ďalšie. Pomaly mi síce dochádzajú hundravé slová, lebo som skôr zvyknutá chváliť. Ale nebojte, určite sa nejako vynájdem. Stross LIVE - nulté číslo . Published on Dec 10, 2014. . zsstross Nulté číslo kniha od autora Umberto Eco. V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redakce. Ztroskotaný nájemný spisovatel připravuje nulté číslo bulvárního plátku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat. Zaplete se přitom do šíleného příběhu, v němž hraje roli mrtvola lži-Mussoliniho ... Umberto Eco je jedním z mých nejoblíbenějších spisovatelů a tato kniha je bohužel jeho poslední. Nulté číslo se zabývá Ecovým oblíbeným tématem, kterým jsou konspirační teorie. Tímto tématem se autor zabýval už ve svém nejlepším beletristickém románu Foucaultovo kyvadlo a novějším románu Pražský hřbitov. V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redakce. Ztroskotaný nájemný spisovatel připravuje nulté číslo bulvárního plátku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat. Zaplete se přitom do šíleného příběhu, v němž hraje roli mrtvola lži-Mussoliniho, vražda papeže Jana Pavla I., Rudé Nulté číslo je fajn kniha. Ako vždy u Eca, zaujímavé to začína byť po sto stranách. Ak máte skutočný zmysel pre humor, bude sa vám páčiť. Ak chcete lekciu z klamania verejnosti a zavádzania na základe „faktov", bude sa vám páčiť tiež. Mne sa páčila, pretože je ako kapitola k Ecovej tvorbe a presne popisuje, čo sa ......

INFORMACE

AUTOR
Umberto Eco
DIMENZE
12,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Nulté číslo.pdf

POPIS

V Nultém čísle se vrací Ecovo oblíbené prostředí redakce. Ztroskotaný nájemný spisovatel připravuje nulté číslo bulvárního plátku Zítřek, jehož cílem je spíš vydírat než informovat. Zaplete se přitom do šíleného příběhu, v němž hraje roli mrtvola lži-Mussoliniho, vražda papeže Jana Pavla I., Rudé brigády, CIA, mafie a houfy spiklenců. Eco vykresluje temná zákoutí jiného Milána, než jaký znají turisté; zde se v temných uličkách vraždí a neopravené pozůstatky bombardování mezi ruinami římských památek navozují obskurní představy. Příběh z roku 1992, v němž splývá historie s paranoiou, má kořeny v druhé světové válce a jeho výhonky zasahují až do naší doby, jejíž manipulace a falzifikace veřejného mínění předjímá.

Chcete si přečíst knihu?Nulté číslo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Umberto Eco. Číst Nulté číslo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY