Jak se děti učí významu slov

Jak se děti učí významu slov - Paul Bloom | I15cajalco.com

...ujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Jak se deti uci vyznamu slov paul bloom levně | Mobilmania ... ... . Kupte knihu Jak se děti učí významu slov (Paul Bloom) s 23 % zľavou za 12.92 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Kniha: Jak se děti učí významu slov - Paul Bloom. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou ... Jak se děti učí významu slov - Paul Bloom | KOSMAS.cz ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objed...

INFORMACE

AUTOR
Paul Bloom
DIMENZE
6,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se děti učí významu slov.pdf

POPIS

Jak děti zjistí, že slovo „pes“ označuje psa a ne třeba kočku, auto anebo člověka? Jak poznají, co znamenají slovesa „myslet“ nebo „věřit“, přídavná jména „dobrý“ či „bílý“, anebo třeba slova označující abstraktní jevy, jako jsou „hypotéka“ nebo „příběh“? Děti si slova osvojují poměrně rychle, obvykle bez toho, aby je to někdo explicitně učil. Porozumění významům slov je jedním ze základních problémů současného zkoumání lidského myšlení. Paul Bloom zastává přístup, že učení se významům slov je výsledkem interakce rozličných kognitivních a jazykových schopností, mezi něž patří schopnost porozumět záměrům druhých lidí, schopnost osvojit si abstraktní pojmy, schopnost porozumět syntaktické struktuře a určité obecnější schopnosti týkající se paměti a učení. Ačkoli ostatní vědci dosud spojovali učení se slovům s některou z těchto dovedností, Bloom je první, kdo ukazuje, že k úplnému porozumění slovům je potřeba všech těchto lidských schopností. Na to, aby si děti – ale i dospělí – osvojili i ta nejjednodušší slova, potřebují bohaté pojmové, sociální a jazykové dovednosti, které se vzájemně doplňují.

Chcete si přečíst knihu?Jak se děti učí významu slov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Bloom. Číst Jak se děti učí významu slov Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY