Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje

Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje - Edith Eva Egerová | I15cajalco.com

...pirativní příběhy svých pacientů. Máme na vybranou ... Egerová Edith Eva: Máme na vybranou - I v pekle může ... ... . I v pekle může vzklíčit nadějeDalší informace. Ohodnotit tento produkt. Původní cena 369 Kč /ks . ... Na jejich pozadí nám ukazuje, že všichni máme na výběr - rozhodnout se vystoupit z role oběti, osvobodit se z pout minulosti a začít naplno žít. Podnázev: I v pekle může vzklíčit naděje V roce 1944 přivezl transport do Osvětimi šestnáctiletou Edith Egerovou. Přišla o rodiče, přežila Auschwitz i pochod smrti ... E-kniha: Máme na vybranou - Edith Eva Eger | Knihy.ABZ.cz ... . Přišla o rodiče, přežila Auschwitz i pochod smrti a nakonec ji z hromady mrtvol v Gunskirchenu zachránili američtí ... Máme na vybranou. Máme na vybranou Pevná s přebalem matná. EAN: 9788072528295. Edith Eger. I v pekle může vzklíčit naděje. Manufacturer: PRÁH. Varianta: Kniha 295 Kč. Další varianta: E-Kniha 299 Kč. Zboží máme skladem. Expedujeme nejpozději druhý pracovní den. ... Název: Máme na vybranou - I v pekle může vzklíčit naděje. Autor: Edith Eva Egerová. Překladatel: Karina Matějů. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-7252-829-5. EAN: 9788072528295. Objednací kód: NA364928 Máme na vybranou. Nakladatelství: Práh. Podtitul: I v pekle může vzklíčit naděje Autor: Edith Eva Eger. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 349 Jazyk: cs Formát: EPUB | MOBI Cena s DPH: 299 Kč. Cena bez DPH: ... Máme na vybranou I v pekle může vzklíčit naděje Egerová Edith Eva „Tato kniha vypráví neobyčejný příběh o hrdinství a uzdravení, o odhodlání i soucitu, o psychické odolnosti a morální odvaze i o tom, jak se důstojně vyrovnat s rolí oběti. I v pekle může vzklíčit naděje. 92% 5 10. ... O čem je kniha Máme na vybranou? V pouhých šestnácti letech ji nacisti deportovali do Osvětimi, kde jí zavraždili rodiče a kde musela tančit Mengelemu. Spolu se sestrou Magdou přežila několik lágrů i pochod smrti. V roce 1945 ji američtí vojáci vytáhli z hromady mrtvol v ... Na jejich pozadí nám ukazuje, že všichni máme na výběr - rozhodnout se vystoupit z role oběti, osvobodit se z pout minulosti a začít naplno žít. Edith Eva Egerová se narodila 29. září 1927 v maďarské židovské rodině v Košicích. Může se vám hodit na Zboží.cz: Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje - Edith Eger (2019, pevná) Tatér z Osvětimi: Román podle skutečného příběhu - Heather Morrisová (2018, pevná) Mengeleho děvče - Viola Stern Fischerová, Veronika Homolová Tóthová Kupte knihu Máme na vybranou (...

INFORMACE

AUTOR
Edith Eva Egerová
DIMENZE
6,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje.pdf

POPIS

„Tato kniha vypráví neobyčejný příběh o hrdinství a uzdravení, o odhodlání i soucitu, o psychické odolnosti a morální odvaze i o tom, jak se důstojně vyrovnat s rolí oběti. V osobních i profesních zkušenostech Edith Egerové lze najít inspiraci v jakékoli životní situaci.“ Philip Zimbardo Osobnost mezinárodního významu s kořeny v předválečném Československu. Doporučujeme všem čtenářům Hany. Ve své knize, která je víc než jen memoárovou literaturou, nám Edith Egerová předkládá nejen napínavý a působivý příběh vlastního života, ale také inspirativní příběhy svých pacientů. Na jejich pozadí nám ukazuje, že všichni máme na výběr – rozhodnout se vystoupit z role oběti, osvobodit se z pout minulosti a začít naplno žít.

Chcete si přečíst knihu?Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edith Eva Egerová. Číst Máme na vybranou: I v pekle může vzklíčit naděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY