Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy)

Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Táňa Keleová-Vasilková | I15cajalco.com

.... Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Keleová ... ... . Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy. Všechny informace o produktu Kniha Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tř ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Táňa Keleová ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková. Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je ... Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Autor: Keleová-Vasilková, Táňa Nakladatel: Noxi EAN: 9788081115196 ISBN: 978-80-8111-519-6 Překlad: Mitterko, Monika a Smutná, Draha Popis: 2× kniha, vázaná, 504 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Táňa Keleová-Vasilková. 349 Kč. 314 Kč-10%. Kniha Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Tři sestry Táňa Keleová-Vasilková. 299 Kč. 269 Kč ... Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) - Keleová-Vasilková Táňa - Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si c Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Tři sestry + Moje recepty komplet 2 knihy - Táňa Keleová-Vasilková . Hodnocení produktu: 100% . Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věr...

INFORMACE

AUTOR
Táňa Keleová-Vasilková
DIMENZE
7,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy).pdf

POPIS

Tři sestry Tři sestry nespojují jen hřejivé vzpomínky, ale i láska a pocit sounáležitosti. Jen na to ve víru života jaksi pozapomněly. Věra žije ve šťastném manželství, čehož si cení stejně jako vztahu s dcerou, a své rodině věnuje téměř všechen volný čas. Lucie je pohlcená výchovou dvou malých synů, prací v kosmetickém salonu a vlastními problémy. Nejmladší z nich, Emu, nejvíc trápí skutečnost, že se se sestrami vzájemně odcizily, ale nedokáže to změnit. Naštěstí je tu ještě jejich máma a ta se pokusí vše napravit. Moje recepty Vytvořte si vlastní kuchařskou knihu z receptů, co vás zaujaly, které chcete vyzkoušet nebo podle nichž roky vaříte, ale máte je jen jako výstřižky z časopisů či narychlo zapsané poznámky na útržcích papíru. Pomůže vám k tomu stylový zápisník s třiceti ověřenými rodinnými recepty z kuchyně Táni Keleové-Vasilkové, doplněný citáty z jejích románů.

Chcete si přečíst knihu?Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Táňa Keleová-Vasilková. Číst Tři sestry + Moje recepty (komplet 2 knihy) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY