Moderní didaktika: Lexikon výukových a hodnoticích metod

Moderní didaktika: Lexikon výukových a hodnoticích metod - Robert Čapek | I15cajalco.com

...× kniha, brožovaná, 608 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Kniha pre učiteľov, ako učiť efektívne: Moderní didaktika ... ... . vydání) Moderní didaktika. Lexikon výukových a hodnotících metod. Robert Čapek. Grada, 1. vydání, 6. dotisk, 2019 . Existuje jistě velké množství pedagogů, pro které bude tato kniha procházkou po cestách, které již důvěrně znají. Bohužel je ještě větší množství učitelů, kteří tyto výukové metody sice znají, ale ... Hledáte Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod od Robert ... E-kniha: Moderní didaktika - Robert Čapek | Knihy.ABZ.cz ... ... Hledáte Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod od Robert Čapek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všetky informácie o produkte Kniha Moderní didaktika - Robert Čapek, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Moderní didaktika ... Lexikon výukových a hodnoticích metod - Robert Čapek. ... celá špecifikácia. Recenzie Moderní didaktika - Robert Čapek. Pridať recenziu. Pridať videorecenziu. Robert Čapek, Ph.D. MODERNÍ DIDAKTIKA Lexikon výukových a hodnoticích metod Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5975. publikaci Odpovědná redaktorka PhDr. Pedagogika, didaktika „Dobré knihy mají velký výběr titulů, většinou najdu všechny, které hledám...a ve srovnání cen vychází lépe než ostatní obchody." Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod 594 CZK Nové Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnoticích metod. Celkové hodnocení ... Lexikon výukových a hodnoticích metod . Robert Čapek; Robert Čapek . 4,9 . Sledovať autora . Motivačná literatúra Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Grada, 2015 ... Moderní didaktika je výborná kniha pre všetkých moderných pedagógov, ktorí chcú rásť a obohacovať vyučovacie hodiny a tak lepšie učiť. ... Robert Čapek, Moderní didaktika. Lexikon výukových a hodnoticích metod. Vydavateľstvo: Grada, 2015. Mgr. Robert Čapek, Ph.D. pôsobí na Univerzite v Hradci Králové na Fakulte informatiky a managementu, kde vyučuje predmety zamerané na psychológiu. Pre rôzne inštitúcie a školy pracuje ako lektor. Lexikon výukových a hodnoticích metod. ČAPEK Robert. Info: Grada Publishing, 2015 (1.) - brož., 608 str. EAN: 9788024734507 Moderní didaktika - Lexikon výukových a hodnotících metod Zvětšení obrázku Existuje jistě velké množství pedagogů, pro které bude tato kniha procházkou po cestách, které již důvěrně znaj...

INFORMACE

AUTOR
Robert Čapek
DIMENZE
3,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní didaktika: Lexikon výukových a hodnoticích metod.pdf

POPIS

Existuje jistě velké množství pedagogů, pro které bude tato kniha procházkou po cestách, které již důvěrně znají. Bohužel je ještě větší množství učitelů, kteří tyto výukové metody sice znají, ale používají z nich jen zlomek. Možná se i ptají: „Proč bych je měl znát? Nestačí si stoupnout před třídu a diktovat jim hromadu poznatků?“ Tato publikace neopakuje teoretické výčty definic předchozích autorů, ale čtivou formou ukazuje cestu k efektivnímu praktickému vyučování. Výukové metody a aktivity jsou vybrány a popsány tak, aby byly použitelné pro všestranné použití, a zpravidla jsou doplněny ilustrativními příklady. Jednotlivé kapitoly rozdělují metody podle způsobů použití a umožňují rychlou a přehlednou orientaci. Klíčovou částí je lexikon výukových metod, které jsou popsány metodologicky a didakticky, stejně jako metody hodnoticí. Publikace je pro moderního učitele výborným rádcem a nepostradatelným vodítkem.

Chcete si přečíst knihu?Moderní didaktika: Lexikon výukových a hodnoticích metod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Čapek. Číst Moderní didaktika: Lexikon výukových a hodnoticích metod Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY