Krkonoše známé i neznámé

Krkonoše známé i neznámé - Petr David, | I15cajalco.com

...s objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Krkonoše známe aj neznáme (www.infoglobe.sk) ... . 33 prodejen po celé ČR Krkonoše známé i neznámé kniha od: Petr David, Vladimír Soukup. 100 % 2 hodnocení ... Krkonoše známé i neznámé l 5 V posledních dvaceti letech 19. století byly Krkonoše několikrát zasaženy katastrofálními povodněmi (nejničivější byla v červenci 1897), jejichž násled-kem byly zejména velké materiální škody. Do budoucna jim měly zabránit rozsáhlé hrazenářské ... Známé i neznámé: Krkonoše známé i neznámé - Petr David ... ... . Do budoucna jim měly zabránit rozsáhlé hrazenářské práce v povodí Labe, Jizery a Úpy. „Pro mnohé z návštěvníků jsou to dnes neznámé Krkonoše. Ty původní hory přetrvávají v kronikách, zápisech ve staničních knihách, fotografiích i osobních vzpomínkách," tvrdí Petr David a Vladimír Soukup, autoři knihy Krkonoše známé i neznámé, kterou vydalo nakladatelství Universum. Všechny informace o produktu Kniha Krk...

INFORMACE

AUTOR
Petr David,
DIMENZE
3,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Krkonoše známé i neznámé.pdf

POPIS

Našim nejvyšším horám a jejich blízkému podhůří se věnuje kniha, představující netradičním pohledem známá a objevující „neznámá“ místa. Stejně jako v předchozích svazcích, věnovaných Brdům a Šumavě, je i osobním vyznáním, výpovědí z pocitů, které se nás zmocní na toulkách osobitým krajem. Obřím dolem se vydáme vzhůru ke Sněžce, připomeneme si cesty dávných prospektorů, lavinové tragédie i legendárního vládce hor Krakonoše. Zastavíme se u náhrobku písmáka, kantora a houslaře Věnceslava Metelky, abychom se třeba i dojímali při pohledu na panorama západních Krkonoš. Zavzpomínáme na první lyžaře a seznámíme se s těmi, kteří nezapomínají na dávné tradice. Najdeme zde i místa kouzelná, půvabná, která míjí největší nápor návštěvníků.

Chcete si přečíst knihu?Krkonoše známé i neznámé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr David,. Číst Krkonoše známé i neznámé Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY