Otazník je polovina srdce

Otazník je polovina srdce - Sofia Lundbergová | I15cajalco.com

...Otazník je polovina srdce. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Otazník je polovina srdce / eBUX.cz - obchod s ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Otazník je polovina srdce Autor: Lundbergová, Sofia Nakladatel: Ikar EAN: 9788024939506 ISBN: 978-80-249-3950-6 Originál: Ett Fragetecken Är Ett Halvt Hjärta Překlad: Kloučková, Karolína Popis: 1× kniha, vázaná, 328 stran, česky Rozměry: 15 × 23,5 cm Rok vydání: Otazník je polovina srdce. Cena s DPH 379,00 Cena bez DPH 344,55 Kč ... Rané obdobie života je škvrnou na Elininej minulosti a mlčí o ňom ... Otazník je polovina srdce - bazar | Databáze knih ... . Cena s DPH 379,00 Cena bez DPH 344,55 Kč ... Rané obdobie života je škvrnou na Elininej minulosti a mlčí o ňom aj pred najbližšími. S Fredrikovým listom sa však so spomienkami vynorí aj pocit hanby za skutok, ktorý kedysi spáchala. Osudný čin ju vtedy prinútil utiecť a pretrhnúť všetky väzby. ... Otazník je polovina srdce. Sofia Lundbergová ......

INFORMACE

AUTOR
Sofia Lundbergová
DIMENZE
12,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Otazník je polovina srdce.pdf

POPIS

Román o překonání hanby a viny, o hledání sama sebe, pravdy a lásky. Elin Boalsová má skvělý život. Žije v New Yorku, je úspěšnou fotografkou, má skvělého manžela, se kterým má sedmnáctiletou dceru Alice. Vše se zdá perfektní. Přesto však Elin stále něco chybí. Jednoho dne dostane Elin dopis od Fredrika, svého kamaráda z dětství, který jediný byl její velkou oporou, když vyrůstala na Gotlandu. Elin se nečekaně vrací její vzpomínky na dětství, jež ji stále více vzdalují od její rodiny a naplňují ji hanbou. Hanbou za to, co kdysi dávno provedla a co ji přimělo z ostrova utéct a už se nikdy nevrátit. Elin chápe, že jediný způsob, jak svým vzpomínkám uniknout a ochránit svou rodinu, je se jim postavit čelem. Vydává se tedy na cestu, na místa svého dětství, do jiného života, do života předtím.

Chcete si přečíst knihu?Otazník je polovina srdce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sofia Lundbergová. Číst Otazník je polovina srdce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY