Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti

Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti - Angeles Arrien | I15cajalco.com

...ou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejcennější vztahy, využít své dosud opomíjené talenty a ... Druhá Polovina Života - Otevírání Osmi Bran Moudrosti ... ... ... Kniha Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Druhá polovina života:... Druhá polovina života Otevírání osmi bran moudrosti . Angeles Arrien; Angeles Arrien . 4,9 . Sledovat autora ... Ve Druhé polovině života projdete krok za krokem každou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejc ... Vše | Nakladatelství Synergie ... ... Ve Druhé polovině života projdete krok za krokem každou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejcennější vztahy, využít své dosud opomíjené talenty a zaměřit pozornost v této životní fázi ... Druhá polovina života od Angeles Arrienová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kniha Druhá polovina života (Angeles Arrienová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. ... Otevírání osmi bran moudrosti: Žáner: Otevírání osmi bran moudrosti . Angeles Arrien. e-kniha . Čelíte krizi středního věku či odchodu do důchodu? Všímáte si na sobě změn souvisejících s věkem? Toužíte po větší hloubce a smysluplnosti? Přejete si, aby i druhá polovina vašeho života byla naplňující a výjimečná? Najdete-li odvahu se ve středním ... Název: Druhá polovina života - Otevírání osmi bran moudrosti. Originální název: The Second Half of Life. Autor: Angeles Arrien. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-7370-260-1. EAN: 9788073702601. Objednací kód:- Úvod » PSYCHOLOGIE » DRUHÁ POLOVINA ŽIVOTA - OTEVÍRÁNÍ OSMI BRAN MOUDROSTI. DRUHÁ POLOVINA ŽIVOTA - OTEVÍRÁNÍ OSMI BRAN MOUDROSTI. Angeles Arrien. novinka akce top produkt. SKLADEM IHNED !! Číslo produktu: 2518: Výrobce: Synergie: Stran: 208: Vydání: 2015: EAN kód: 9788073702601: Title / Author Type Language Date / Edition Publication; 1. Druhá polovina života : otevírání osmi bran moudrosti: 1. Ve Druhé polovině života projdete krok za krokem každou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejcennější vztahy, využít své dosud opomíjené talenty a zaměřit pozornost v této životní fázi nikoliv na ambice, ... Kniha Druhá polovina života Angeles Arrien: Druhá polovina života - Otevírání 8 bran moud...

INFORMACE

AUTOR
Angeles Arrien
DIMENZE
3,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti.pdf

POPIS

Čelíte krizi středního věku či odchodu do důchodu? Všímáte si na sobě změn souvisejících s věkem? Toužíte po větší hloubce a smysluplnosti? Přejete si, aby i druhá polovina vašeho života byla naplňující a výjimečná? Najdete-li odvahu se ve středním věku změnit, stane se podle Angeles Arrien zázrak. Budete otevřenější, hlubší, silnější a jemnější. Vrátíte se k nejvyšším hodnotám své duše. A v tom okamžiku budete připraveni vytvořit svůj odkaz: otisk svého snu o našem světě – snu, který se ve druhé polovině života může naplno uskutečnit. Pomocí obrazů, poezie, metafor a dalších forem symbolického jazyka z různých kultur světa nás Angeles Arrien seznamuje s osmi branami zasvěcení. Když se vám podaří jimi projít a přijmout jejich dary, budete odměněni nalezením smyslu a účelu života a dosáhnete duchovní zralosti. Ve Druhé polovině života projdete krok za krokem každou z osmi bran moudrosti tak, abyste mohli prohloubit své nejcennější vztahy, využít své dosud opomíjené talenty a zaměřit pozornost v této životní fázi nikoliv na ambice, ale na smysl a význam.

Chcete si přečíst knihu?Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angeles Arrien. Číst Druhá polovina života: Otevírání osmi bran moudrosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY