Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem

Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem - Leoš Šimánek | I15cajalco.com

...ě v Podkrkonoší: Action Press, 2015. 160 s ... Leoš Šimánek | Knihkupectví ... . ISBN 978-80-904191-4-8. ŠIMÁNEK, Leoš. Amerikou po hřebenech hor: Na koňské stezce z Mexika do Kanady. Rtyně v Podkrkonoší: Action Press, 2016. ISBN 978-80-904191-5-5. ŠIMÁNEK, Leoš. V této knize autor popisuje své zážitky z dvouletého putování Severní a Jižní Amerikou. Dále pak plavbu Tichým oceáněm až na Západní Novou Guineu, která trvala celý další rok. Kniha je třetí z jeho autobiografické tr ... Cesty za dobrodružstvím - Putování Severní a Jižní ... ... . Kniha je třetí z jeho autobiografické trilogie. Uvnitř nalezneme 130 barevných fotografií a 4 mapy. (Založil/a: icekafe) Název: Cesty za dobrodružstvím - Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem. Autor: Leoš Šimánek. Titul je zařazen do žánrů: Cestování, mapy › Amerika; Cestování, mapy › Cestopisy a reportáže; ISBN: 978-80-9041-914-8. EAN: 9788090419148. Objednací kód:- Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem. Rtyně v Podkrkonoší : Action Press, 2015. 160 s. ISBN 978-80-904191-4-8. ŠIMÁNEK, Leoš. Amerikou po hřebenech hor: Na koňské stezce z Mexika do Kanady. Rtyně v Podkrkonoší : Action Press, 2016. ISBN 978-80-90491-5-5 Chybné ISBN. Cesty za dobrodružstvím Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem ISBN: 978-80-904191-4-8 Počet stran: 160 Cesty za dobrodružstvím : putování Severní a Jižní Amerikou a napříč tichým oceánem Leoš Šimánek, 1946- Modré poledníky : odvážná výprava po stopách kapitána Cooka Cesty za dobrodružstvím Třetí autobiografická kniha Leoš Šimánka. Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem LEOŠ ŠIMÁNEK se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. V této knize tedy autor popisuje své zážitky z dvouletého putování Severní a Jižní Amerikou. Dále pak plavbu Tichým oceánem až na Západní Novou Guineu, která trvala celý další rok. Nejdřív se zde plavil po řekách, potom vyrazil do vysokých, těžko přístupných hor, kde narazil na domorodce, kteří žili ještě jako za doby kamenné. Svá vyprávění shrnul v nové knize Cesty za dobrodružstvím s podtitulem Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem. Text je zde doplněn převážně ... Cesty za dobrodružstvím - putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem Neděle, 4.10.2015 Čtvrtek, 16.11.2017 redakce Kanada , kniha , Leoš Šimánek LEOŠ ŠIMÁNEK se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. V této knize tedy autor popisuje své zážitky z dvouletého putování Severní a Jižní Amerikou. Dále pak plavbu Tichým oceánem až na Západní Novou Guineu, která trvala celý další rok. Vyprávění je doplněno zatím převážně nezveřejněnými fotograf...

INFORMACE

AUTOR
Leoš Šimánek
DIMENZE
9,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem.pdf

POPIS

LEOŠ ŠIMÁNEK se po své první plavbě Tichomořím a severní Kanadou pustil do dalších dobrodružství. Podařilo se mu uskutečnit neobyčejné cestovatelské plány a dostat se do míst, kam zavítal jen málokdo. Rozhodl se vyhýbat běžným turistickým trasám a stopem projet celým americkým kontinentem až na jeho nejjižnější cíp. Některé úseky urazil pěšky, jako „hobo“ na nákladních vlacích, s loděmi pašeráků, plul i v kánoi vydlabané z kmene stromu. Delší dobu žil mezi přátelskými indiány a měl tak možnost dobře poznat jejich kulturu a obyčeje. Na své druhé plavbě napříč Jižním Pacifikem zažil celou řadu mnohdy i extrémních dobrodružství. Cestu tentokrát neskončil v Austrálii, nýbrž na Nové Guinei. Nejdřív se tam plavil po řekách, později vyrazil do vysokých, těžko přístupných hor, kde narazil na domorodce, kteří žili ještě jako za doby kamenné. V této knize tedy autor popisuje své zážitky z dvouletého putování Severní a Jižní Amerikou. Dále pak plavbu Tichým oceánem až na Západní Novou Guineu, která trvala celý další rok. Vyprávění je doplněno zatím převážně nezveřejněnými fotografiemi.

Chcete si přečíst knihu?Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Šimánek. Číst Cesty za dobrodružstvím: Putování Severní a Jižní Amerikou a napříč Tichým oceánem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY