Kouzelné čtení - Vesmír

Kouzelné čtení - Vesmír - - | I15cajalco.com

...0 zvuků a textů.Po složení puzzle zažijete cestu do vesmíru napříč planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími ... Kouzelné čtení: Vesmír (puzzle) | ALBI | Spoločenské ... ... .Poznáte technické vymoženosti, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Interaktivní mluvící puzzle z edice Kouzelné čtení, se kterými poznáte tajemství vesmíru.Z puzzle uslyšíte přes 300 zvuků a textů.Po složení puzzle zažijete cestu do vesmíru napříč planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími.Poznáte technické vymoženosti, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Skvělá zábava s Albi tužkou a mluvícími ... Kouzelné čtení: Vesmír (puzzle) | ALBI | Spoločenské ... ... .Poznáte technické vymoženosti, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Skvělá zábava s Albi tužkou a mluvícími knihami pro děti už od 3 let - objevujte svět plný zvuků, písní, básniček a kvízů. Kouzelné čtení od Albi najdete na ... Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál.Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou ... Albi Kouzelné čtení - Puzzle Vesmír. Funguje jen s Elektronickou Albi tužkou! Interaktivní mluvící puzzle z edice Kouzelné čtení, se kterými poznáte tajemství vesmíru. Z puzzle uslyšíte přes 300 zvuků a textů. Po složení puzzle zažijete cestu do vesmíru napříč planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími. Kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení od Albi přináší zábavný a poučný pohled na svět kolem nás. Jak probíhalo objevování vesmíru představí dětem profesor Pulzar, holčička Albína, chlapec Jonáš, pejsek Anjštajn a kočička Eris. Na děti čeká úžasná cesta od prvních pohledů na hvězdy až po let Interaktivní mluvící puzzle Vesmír z edice Kouzelné čtení, se kterými poznáte tajemství vesmíru. Po složení puzzle zažijete cestu do vesmíru napříč planetami sluneční soustavy a vybranými souhvězdími. Poznáte technické vymoženosti, které člověku umožňují prozkoumávat vesmír. Dozvíte Kouzelné čtení Kniha Vesmír . Vydejte se do vesmíru s novou knihou z edice Kouzelného čtení! Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Kouzelné čtení - Vesmír - 13 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 399,00 Kč ... Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vesmír.pdf

POPIS

Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou pohled na vesmír od dob dávno minulých po současnost.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelné čtení - Vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY