Kouzelné čtení - Vesmír

Kouzelné čtení - Vesmír - - | I15cajalco.com

...te, jak aktualizovat ALBI tužku, podívejte se na návod! PUZZLE VESMÍR ... Kouzelné čtení: Vesmír (puzzle) | ALBI | Spoločenské ... ... . 5-99 let 20-30 MIN. 1 HRÁČ Pro školáky . Interaktivní puzzle, se kterým odhalíte všechna tajemství vesmíru. ... Kniha Vesmír. Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál.Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poz ... Kouzelné čtení: Vesmír (puzzle) | ALBI | Spoločenské ... ... .Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim ... Kouzelné čtení kniha Vesmír, Albi - Papírnictví Zbraněk + 420 605 444 161. [email protected] Jste s námi spokojeni? košík 0 Kč. O nás. Obchodní podmínky. Prohlášení k nařízeni GDPR ... Aktualizujte si svou elektronickou ALBI tužku při nákupu nových knih nebo když si omylem své soubory smažete - Kouzelné čtení od ALBI! Skvělá zábava s...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné čtení - Vesmír.pdf

POPIS

Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru? Děti knihou provedou profesor Pulzar, Albína, Jonáš, pes Ajnštajn a kočka Eris, kteří jim přinesou pohled na vesmír od dob dávno minulých po současnost.

Chcete si přečíst knihu?Kouzelné čtení - Vesmír ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kouzelné čtení - Vesmír Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY