Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy

Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán, | I15cajalco.com

...ko v nebi, jenže jinak -- Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy - Aleš Palán Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Jako v nebi, jenže jinak / Nejlevnější knihy ... . V knize Jako v nebi, jenže jinak najdeme rozhovor se ženou, která na horské samotě pár kilometrů od slovenských hranic žije v podstatě celý dlouhý život. Setkáme se s chlapíkem, který před dvaceti lety koupil staré vojenské auto a v něm se od té doby skrývá mezi jihočeskými rybníky. Jako v nebi, jenže jinak Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Palán Aleš, Pošová Johana. Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, ... Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech ... ... . Jako v nebi, jenže jinak Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Palán Aleš, Pošová Johana. Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Název: Jako v nebi, jenže jinak - Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy. Autor: Pošová Johana, Palán Aleš, Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-7260-428-9. EAN: 9788072604289. Objednací kód: NA360531 Jako v nebi, jenže jinak : nová setkání se samotáři z Čech a Moravy. To chci . Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. ... Oproti knize Raději zešílet v divočině pak navíc i nečekanou porci ... Jako v nebi, jenže jinak(Palán Aleš, Pošová Johana) - Samotáři nežijí jen na Šumavě. Aleš Palán, autor bestselleru Raději zešílet v divočině, přináší setkání s dalšími solitéry žijícími stranou civilizace. Rok a půl ...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Palán,
DIMENZE
4,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy.pdf

POPIS

Horská samota pár kilometrů od slovenských hranic, odehlý kout Chodska, zapadlé jihočeské rybníky i maringotka v Jizerských horách. To jsou místa, kam se vydal Aleš Palán, autor audioknižního bestselleru Raději zešílet v divočině, na svých výpravách za samotáři, kteří se rozhodli pojmout život po svém. Nová setkání s lidmi, kteří svou životní filosofii žijí až do krajnosti je poselstvím o svobodě, která má mnoho podob. Od přátelství se zvířaty a blízkého vztahu s přírodou, až po skromný, utajený život jediného českého poustevníka nebo kočování ve starém vojenském náklaďáku. Devět hereckých osobností v dialogu s příběhy solitérů z Čech a Moravy, ve kterých nechybí mystika, svérázná moudrost a humor.

Chcete si přečíst knihu?Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Palán,. Číst Jako v nebi, jenže jinak: Nová setkání se samotáři z Čech a Moravy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY