Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání

Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání - Václav Hána | I15cajalco.com

...Dr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let ... Základy klinické endokrinologie, 2. vydání | Odborná ... ... . ... Endokrinologie pro praxi. Hána Václav: Endokrinologie pro praxi. Autor: Hána Václav. Moderní farmakoterapie v gynekologii a porodnictví 2. aktualizované a rozšířené vydání. Fait Tomáš, Zikán Michal, Mašata J. ISBN: 978-80-7345-482-1 Kupte knihu Základy klinické endokrinologie 2. vydání (Luboslav Stárka, Václav Zamrazil a kolektiv) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporu ... Základy klinické endokrinologie, 2. vydání | Odborná ... ... . Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov. Všechny informace o produktu Kniha Interna - 2., aktualizované vydání - 3 svazky Richard Češka a kolektiv, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Interna - 2., aktualizované vydání - 3 svazky Richard Češka a kolektiv. Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního diabetologa přináší moderní přehled veškeré současně dostupné terapie diabetu, včetně léčby jeho nejzávažnějších komplikací. Kniha vychází ve známé edici Farmakoterapie pro praxi. Šlampa P et al. Radiační onkologie v praxi. 2. aktualizované vydání. Šimša J. Karcinom žaludku. Lymfadenektomie a detekce sentinelové uzliny. Vnitřní lékařství Archiv čísel Aktuální číslo Pouze online Informace o časopisu...

INFORMACE

AUTOR
Václav Hána
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání.pdf

POPIS

Druhé rozšířené a aktualizované vydání úspěšné knihy našeho předního endokrinologa a internisty prof. MUDr. Václava Hány, CSc., odráží dynamický vývoj oboru za posledních několik let. Výskyt nemocí žláz s vnitřní sekrecí v populaci je podstatně vyšší, než se odhadovalo ještě na začátku 90. let minulého století. Zpřesněná diagnostika a nové možnosti terapie učinily z endokrinologie v průběhu posledních 20 let jeden z pilířů moderního vnitřního lékařství. Vzhledem k regulačnímu působení hormonů na všechny orgány a tkáně lidského těla bez výjimky je znalost endokrinologie nezbytná nejen pro atestaci z vnitřního lékařství, ale rovněž pro všechny interní specializace. Také druhé vydání je koncipováno jako praktická příručka pro endokrinology a internisty, ale rovněž jako publikace vhodná pro přípravu k atestaci.

Chcete si přečíst knihu?Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Hána. Číst Endokrinologie pro praxi: 2. aktualizované vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY