Fenomén Knížák

Fenomén Knížák - Ivo Strejček, | I15cajalco.com

...áka jako umělce a výtvarníka i průřezově čtenáře seznamuje s jeho názory občanskými, společenskými, politickými, manažerskými a pedagogickými ... Fenomen knizak | Sleviste.cz ... . Fenomén Knížák. Pro mnohé kontroverzní výtvarník slaví osmdesátiny Napsal Miroslav Pavel Kategorie: Kultura 14.05.2020 00:33 Osobnosti Výtvarné umění V totalitním režimu byl Milan Knížák zhruba 300krát zadržen, perlustrován a krátkodobě vězněn policií, byl veden jako nepřítel státu už od roku 1966. ... Kniha Fenomén Knížák vznikla u příležitosti 75. narozenin jedné z nejkontroverznějších postav současného českého dění. Publikace předsta ... Fenomén Knížák - Strejček Ivo | Knihy Grada ... . ... Kniha Fenomén Knížák vznikla u příležitosti 75. narozenin jedné z nejkontroverznějších postav současného českého dění. Publikace představuje Milana Knížáka jako umělce a výtvarníka i průřezově čtenáře seznamuje s jeho názory občanskými, společenskými, politickými, manažerskými i pedagogickými. Kniha Fenomén Knížák vznikla u příležitosti 75. narozenin jedné z nejkontroverznějších postav současného českého dění. Publikace představuje Milana Knížáka jako umělce a výtvarníka i průřezově čtenáře seznamuje s jeho názory občanskými, společenskými, politickými, manažerskými a pedagogickými. Kniha Fenomén Knížák vznikla u příležitosti 75. narozenin jedné z nejkontroverznějších postav současného českého dění. Publikace představuje Milana Knížáka jako umělce a výtvarníka i průřezově čtenáře seznamuje s jeho názory občansk...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Strejček,
DIMENZE
4,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Fenomén Knížák.pdf

POPIS

Kniha Fenomén Knížák vznikla u příležitosti 75. narozenin jedné z nejkontroverznějších postav současného českého dění. Publikace představuje Milana Knížáka jako umělce a výtvarníka i průřezově čtenáře seznamuje s jeho názory občanskými, společenskými, politickými, manažerskými i pedagogickými. Kniha také obsahuje velmi zajímavé texty, které vyjadřují osobní názory prof. Knížáka na myšlenky a působení Václava Klause jako politika a ekonoma, a naopak texty Václava Klause, které v různých obdobích vývoje české společnosti (někdy i polemicky) věnoval postojům Milana Knížáka. V knize nechybí ani malá ochutnávka umělcova díla i jeho stručný životopis.Nahlédněte do myšlenek Milana Knížáka a seznamte se s jeho odvážnými i zásadovými názory. Zjistěte, jak vidí své okolí on, a porovnejte, v čem se v jeho názorech shodujete a kde se rozcházíte?

Chcete si přečíst knihu?Fenomén Knížák ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Strejček,. Číst Fenomén Knížák Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY