Temná dcera

Temná dcera - Elena Ferrante | I15cajalco.com

...ně odehrává pouze v hlavě vypravěčky, autorčino nadání pro psychologický horor jej učiní bezprostředním a hluboce prožitým ... Temná dcera - Elena Ferrante | Knihy na Martinus.cz ... . Temná dcera Poseidona.. 3.9K Reads 258 Votes 16 Part Story. By ElikaTesaov7 Completed. Embed Story Share via Email Read New Reading List. Každý zná to jméno. Percy Jackson. Syn Poseidona. Hrdina. Odhalí se mu ztracené vzpomínky, když do Tábora přijede nová a až podivně mocná dívka? Vrátí se staří nepřátelé a ukradnou ... Četba na Dvojce. Audioknihy tu byly dřív, než jim tak někdo začal říkat! Nejstarší dosud existující rozhlasový pořad vů ... Temná dcera - Velký knižní čtvrtek 2019/2 ... ... Četba na Dvojce. Audioknihy tu byly dřív, než jim tak někdo začal říkat! Nejstarší dosud existující rozhlasový pořad vůbec: rozhlasové čtení. Kniha: Temná dcera (Elena Ferrante). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Audiokniha Temná dcera obsahuje román od autorky úspěšné série Neapolská sága (Geniální přítelkyně, Příběh nového jména) Eleny Ferrante. Čte Helena Dvořáková. Leda, profesorka anglické literatury na florentské univerzitě, pochází stejně jako všechny hrdinky románů Eleny Ferrante z Neapole. Temná dcera. Leda, profesorka anglické literatury na florentské univerzitě, pochází stejně jako všechny hrdinky románů Eleny Ferrante z Neapole. Kdysi odtamtud utekla, aby se vdala a porodila dvě dcery. Nyní odpočívá na pláži v jižní Itálii, rozvedená, její dospělé děti odjely za otcem a ona se ke svému překvapení ... Temná dcera je příběh Ledy, profesorky anglické literatury na florentské univerzitě pocházející z Neapole. Má dvě dcery, které ale momentálně žijí s otcem v Torontu v Kanadě, takže jediný kontakt s nimi má přes telefon. Leda odjíždí sama do Jižní Itálie na dovolenou, kde potkává Ninu a její malou dcerku. Kupte knihu Temná dcera od Elena Ferrante na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Temná dcera Poseidona.. Fanfiction. Každý zná to jméno. Percy Jackson. Syn Poseidona. Hrdina. Odhalí se mu ztracené vzpomínky, když do Tábora přijede nová a až podivně mocná dívka? Vrátí se staří nepřátelé a ukradnou Percymu možnost vidět zpět do svých vzpomínek? Dívka, která měla vš... Temná dcera. Kdo napsal knihu Temná dcera? Autorem je Elena Ferrante. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Nový román Temná dcera od autorky bestselleru Geniální přítelkyněLeda, profesorka anglické literatury na florentské univerzitě, pochází stejně jako všechny hrdinky román...

INFORMACE

AUTOR
Elena Ferrante
DIMENZE
11,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná dcera.pdf

POPIS

Leda, profesorka anglické literatury na florentské univerzitě, pochází stejně jako všechny hrdinky románů Eleny Ferrante z Neapole. Kdysi odtamtud utekla, aby se vdala a porodila dvě dcery. Nyní odpočívá na pláži v jižní Itálii, rozvedená, její dospělé děti odjely za otcem a ona se ke svému překvapení cítí konečně spokojeně a svobodně. Setkání s mladou matkou Ninou a její malou dcerou v ní však probudí zasunuté vzpomínky na dětství, na matku, se kterou měla, tak jako většina hrdinek Eleny Ferrante, komplikovaný vztah, a na dcery, které milovala tolik, až se začala bát, že se v nich rozplyne a ztratí sama sebe. Zprvu poklidné přemítání nad novým životem se postupně proměňuje v drásající konfrontaci s temnými vzpomínkami, která posléze vyústí v drama. Elena Ferrante i v tomto románě nahlíží do nitra ženy, do jeho skrytých zákoutí, odkrývá narušené vztahy hrdinky k její rodině, k partnerovi i k sobě samé a nechá vyplouvat na povrch dlouho potlačované destruktivní pocity.

Chcete si přečíst knihu?Temná dcera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elena Ferrante. Číst Temná dcera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY